1. Chrudimský rallye sprint

RallyeChrudim – Rallye team Chrudim připravil na sobotu 23. října 2010 první chrudimský rallye sprint. Ten se bude konat v okolí Medlešic u Chrudimi.

„Chceme umožnit začínajícím i zkušeným motoristům si změřit síly na uzavřené trati a ne aby závodili na silnici v běžném provozu. Co se týče dnešní doby, tak je mnohem jednoduší sehnat silný vůz za pár korun než bylo dřív,“ říká pořadatel Martin Kučera.

Depo je v Medlešickém pivovaru, kde si diváci budou moci prohlédnout závodní vozy. Pokud by měli diváci zájem, mohou se svézt jako spolujezdci ve vozech předjezdců. V pivovarské restauraci bude zajištěné občerstvení pro diváky i soutěžící. Od 7 hodin začínají tréninky, od 9 hodin ostré jízdy. Ukončení okolo 16 hodiny.

Pro účastníky je připravena i zajímavá trať. „Vybral jsem trat, kde je minimum nebezpečných zatáček a rychlé úseky, kde se dá jet i 200km/h zpomalíme retardéry z pneumatik,“ doplňuje Kučera.

U stolku organizátorů bude vyvěšena mapka diváckých míst a vzhled tratě. Více informací naleznou zájemci na www.rallyechrudim.cz.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.