1. Společenská – Svatební show pod taktovkou Thálie

1. Společenská - Svatební show pod taktovkou ThálieSvatební agentura Thalia přichází s novinkou ve spektru svých činností, která potěší nejen milovníky svatebních rejů a všeho, co s nimi souvisí, ale také odborníky na poli zajišťování svateb a společenských událostí či laiky, kteří zde naleznou inspiraci pro svůj vlastní Velký den.

Touto novinkou je událost, která se bude konat 22. března 2014 pod názvem 1. Společenská – Svatební show. Unikátní akce proběhne v době od 10 – 19 hod.

V kongresovém centru hotelu Tři Věžičky u Jihlavy se v tomto březnovém dni rozezní pomyslné svatební fanfáry vítající návštěvníky ke vskutku bohatému programu, který rozechvěje smysly všech, i těch méně zaujatých, právě takovým způsobem, aby se náš Velký den stal nezapomenutelným.

Agentura Thalia má několikaleté zkušenosti s pořádáním svateb a poskytováním souvisejících služeb a může se pochlubit mnohými úspěšnými akcemi. V jejím portfoliu svatebčané najdou veškerý dostupný sortiment na našem trhu, a tak jistě ocení komfort, že vše mohou pořídit na jednom místě, kde se jim dostane spolehlivého servisu. V Thalii si můžete vypůjčit svatební šaty i se střevíčky, nechat vytisknout svatební oznámení, vybrat si dort, uspořádat svatební tabuli, ať již v restauraci nebo doma na zahradě, a to vše s příslušnou dekorací dle vašeho vkusu, která je pro Thalii samozřejmostí. Pokud toužíte po romantické svatbě, Thalia pro vás zajistí kočár tažený koňmi, ale v nabídce má i svatební limuzínu pro náročné. Do jisté míry neotřelou službou je zajištění svatebního obřadu zcela podle představ snoubenců.

Cílem Svatebního a společenského veletrhu 1. Společenské – Svatební show dne 22. 3. 2014 je živě seznámit svatebčané a jejich rodiny s novými trendy kde získají konkrétní informace a inspiraci k aranžmá vlastního svatebního obřadu. Nápady, o nichž dnes ještě nevědí, oživí jejich svatební den a jistě přinesou nové zážitky, které obohatí rodinné vzpomínky na tuto jedinečnou životní událost.

Agentura ThaliaCo vás na show čeká?

Určitě nezmeškejte módní přehlídku svatebních a společenských šatů, kterou bude slovem doprovázet oblíbená moderátorka Markéta Mayerová. Předváděné šaty budou také součástí prodejní výstavy.

Všichni se jistě pokochají svatebním spodním prádlem a pánové možná i vyberou svým nevěstám ten správný svatební podvazek.

Zatímco budoucí ženichové a jejich rodiny či kamarádi ocení doprovodný program, dámy všech věkových kategorií se budou moci nechat unášet nápaditými kadeřnickými kreacemi svatebních účesů a neméně elegantním líčením vybraným podle typu nevěsty a barvy či stylu jejích šatů.

Závoje, vlečky, peleríny, ozdoby vlasů, svatební klobouky a mnoho dalších módních doplňků nenechá v klidu žádnou ženu, ať už milující rozvlněné křivky rokoka nebo čisté linie střídmého klasicismu.

Svatební vývazky, jmenovky, polštářky pod prstýnky, květinové dekorace na stůl, dekorace na automobily a mnohé další jen podtrhnou rozmanitost a bohatou nápaditost, která možná přiměje některé návštěvníky zamyslet se trochu jinak nad svým svatebním dnem.

Právě tak společenské šaty a příslušné doplňky nebo dekorace k různým společenským akcím, včetně rautů a rodinných oslav, naplní při této příležitosti prostory sálu hotelu Tři Věžičky.

Akce je prodejní a je na ní možné získat i slevové a dárkové kupóny. Vstupné ve výši 50,- Kč bude slosovatelné o atraktivní ceny v tombole. Výtěžek bude věnován občanskému sdružení – Organizaci nevidomých v Jihlavě.

Ať se již rozhodnete navštívit 1. Společenskou – Svatební show, abyste obohatili svůj svatební den, nebo společenskou či rodinnou událost, budeme tu pro vás, aby se vaše zážitky z velkých dnů staly těmi nejkrásnějšími a pro vás i vaše blízké na dlouhá léta nezapomenutelnými.

1. Společenská - Svatební show pod taktovkou Thálie 

Více informací naleznete na adrese www.agenturathalia.cz či na FB profilu.

Agentura Thalia

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.