1. večer pod hvězdami ve Východočeské galerii v Pardubicích

1. večer pod hvězdamiVýchodočeská galerie v Pardubicích připravila pro své návštěvníky zajímavý letní program – čtyři večery pod hvězdami. První z nich se uskuteční již tento čtvrtek 16. července 2009 od 20:30 hodin v atriu Domu U Jonáše na Pernštýnském náměstí v Pardubicích.

V rámci večerů pod hvězdami budou návštěvníkům prostřednictvím slova, obrazu nebo hudby představeny některé zajímavé osobnosti přelomu 19. a 20. století, stejně jako i doba a prostředí, ve kterém žily a tvořily.

První večer pod hvězdami bude zasvěcen osobě geniálního vynálezce – Nicolu Teslovi. Návštěvníci se dozví něco z jeho zajímavého života, dále se mouhou těšit na magické vystoupení iluzionisty Petra Kasnara a na závěr bude promítnut americký snímek režiséra Christophera Nolena z roku 2006 s názvem Dokonalý trik (The Prestige), v němž se do osoby Nicoly Tesly vtělil David Bowie.

Večery návštěvníkům také zpříjemní sklenka vína, šálek čaje či kávy, proto neváhejte a ve čtvrtek 16. července 2009 ve 20:30 hodin doražte do Domu U Jonáše.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.