Úterý, 28.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

ABGT350 je oficiálně vyprodaná!

Exkluzívní víkend plný taneční hudby zabezpečí v říjnu United Music! V pátek 11. října 2019 bude v pražské O2 arene hostit legendární trio Above & Beyond výroční show Group Therapy 350. Další ohromní edici Transmission festivalu, který je vždy zárukou unikátního audiovizuálního zážitku špičkové světové úrovně, zažijí fanoušci v sobotu 12. října 2019. Aby toho nebylo málo, na neděli 13. října 2019 je připravená oficiální afterparty po ABGT350 – Anjunadeep Open Air v magických prostorách historické památky Křižíkova fontána.

Show Above & Beyond: Group Therapy 350, která se bude konat na podzim v pražské O2 aréně, je oficiálně vyprodaná. Všechny dostupné lístky zmizeli v rekordním čase. Přinášíme však světélko naděje pro opozdilce, protože je možné, že se v září uvolní vstupenky od členů O2 klubového patra. Přidejte se na tzv. „waiting list“, který najdete po kliknutí na tento odkaz.

Transmission festival hlásí taky rekordní prodej. Goldfingers VIP vstupenky a Golden tickety se vyprodali za první dny. V prodeji zůstává přibližně 3.500 regular vstupenek. První jména line-upu jsou potvrzená a v následujícím období budou zveřejněné také na sociálních sítích Transmission festivalu.

NEKUPUJTE VSTUPENKY OD NEOFICIÁLNÍCH PRODEJCŮ. OFICIÁLNÍ PRODEJ ZDE.
Doporučujeme ke vstupence zakoupit locker (šatní skřínku), kterou najdete tu.
Pro aktuální novinky sledujte United Music na Facebooku, Instagramu a www.unitedmusic.cz.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.