Adam Beyer další hvězdou Svojšic

adam_bayerLine up festivalu Svojšice, který se koná v pátek 29. června 2012, se začíná pomalu ale jistě zaplňovat hvězdami světového formátu. Po Ericu Prydzovi a Svenu Väthovi festival odkrývá jméno dalšího headlinera, který potěší zejména fanoušky moderního a energického techna. Své vystoupení potvrdil šéf labelu Drumcode a jeden z nejlepších techno djs současnosti Adam Beyer!

Adama Beyera není třeba domácímu publiku představovat. V České republice vystoupil úspěšně již několikrát, jeho vystoupení na Orion Hall v roce 2000 se stalo legendárním.  Zástupce tzv. „švédské školy“ je již léta celosvětově proslulý svými sety a tracky, které nepostrádají energii a zároveň nezapomínají na aktuální trendy v oblasti stylu techno. Na jeho značce Drumcode vycházejí releasy těm největším osobnostem na poli techno music. Beyer je zároveň velkým inovátorem a stále objevuje a pomáhá mladým talentovaným producentům.

Adam Beyer se po Ericu Prydzovi a Svenovi Väthovi stává jedním z dalších headlinerů letošních Svojšic a není zdaleka posledním hvězdným jménem!

Potvrď účast na festivalu: http://www.facebook.com/events/364419636919055/

Pro více informací sleduj weby http://www.svojsice.cz/ a http://www.facebook.com/svojsice

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.