Alexandrovci sólisté – Novoroční koncerty

Alexandrovci sólisté - Novoroční koncerty8. ledna 2010 v 19 hodin – KC Aldis, Hradec Králové
Soubor písní a tanců Alexandrovci je světovým fenoménem a sklízí úspěchy po celém světě. Vyprodané koncerty v 6 českých městech, které se uskutečnily v červnu, v rámci jejich European Tour 2009″, podaly jasný důkaz, že i v České republice je tento soubor vnímán velmi pozitivně.

Na leden 2010 pro Vás připravila pořádající agentura TICKET ART bonbónek, který si opravdu nesmíte nechat ujít. Tentokrát přijedou na Novoroční koncerty všichni sólisté, které má soubor k dispozici – sólisté zpěváci, sólisté tanečníci i špičkoví hudebníci na sólové nástroje.

Vidět můžete zřejmě už naposledy, vzhledem k jeho věku, Vasilije Štefucu, který je všemi odborníky srovnáván s Jose Carrerasem či Placidem Domingem.

Dále se představí všechny ZLATÉ HLASY RUSKA – Vadim Ananjev, Valerij Gavva, Ivan Stoljar, Andrej Romanov, Viktor Sanin a Vasilij Putilin.

Tito pěvečtí sólisté budou podpořeni nejlepšími sólovými tanečníky a také vybranými hudebníky souboru Alexandrovci.

Alexandrovci sólisté - Novoroční koncerty

Novoroční koncerty sólistů se ponesou v uvolněném duchu a všichni si opravdu naplno užijeme skvělých uměleckých výkonů.

Záměrně byla také vybrána místa konání těchto exkluzivních koncertů – tentokrát to nebudou velké haly ale menší prostory, mnohem vhodnější pro vychutnání si umění výjimečných světových umělců.

5.1.2010 v 19,00 h. – DK Inwest, Plzeň
6,7.1.2010 v 19,00 h. – Kongresové centrum, Praha
8.1.2010 v 19,00 h. – KC Aldis, Hradec Králové
9.1.2010 v 19,00 h. – Boby centrum, Brno

 

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.