Alkehol s Dogou odstartují koncerty v Herálci

Alkehol s Dogou odstartují koncerty v HerálciČtrnáctý rok koncertů v KD Herálec začne pěkně zostra, hned Do bezvědomí. Tak se totiž jmenuje nové album Alkeholu, které přijede oblíbená partička pokřtít do Herálce v sobotu 2. března 2013 a zahájí tak čtrnáctou koncertní sezonu v oblíbeném kulturním domě u Žďáru nad Sázavou. A aby toho nebylo málo, po mnoha letech se ten večer na Vysočinu vrátí Doga se svými hity Poletuju nebo Nevinná.

Obě kapely odehrají plnohodnotné koncerty, takže ať patříte mezi příznivce jedené z nich nebo obou, určitě si nenechte tento dvojkoncert ujít.Alkehol kromě novinek z poslední desky zajisté nezapomene na své legendární songy Nechte vlajky vlát, Nonstop, Buráky nebo Život je krátkej. Vždyť také kapela existuje přes dvacet let a za tu dobu vyprodukovala nespočet rockových hitů.

Toto jaro se v Herálci můžete kromě Dogy a Alkeholu můžete dále těšit na slovenské hvězdy Horkýže Slíže nebo punkovou legendu Visací Zámek. Samozřejmě nebude chybět tradiční velikonoční zábava a nebo oslava čtrnáctých narozenin.

Letošní novinkou je rozšíření autobusového svozu zdarma do Žďáru nad Sázavou, přesné časy hledejte na internetových stránkách kulturního domu.

Při prvním koncertu v sobotu 2. března budou tedy znít heráleckým kulturním domem písně, které položily základ české rockové scéně.

Vstup do sálu bude umožněn po sedmé hodině a koncert předkapely Septic people začne po osmé. Večer pak završí oblíbená herálecká rockotéka. Na akci jsou připraveny autobusové svozy z blízkého okolí zdarma, nově i ze Žďáru nad Sázavou.

Vstupenky jsou k dostání v běžných předprodejích za 199 Kč. Na místě bude cena 240 Kč.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.kdheralec.cz nebo na facebooku www.facebook.com/kdheralec. 

Program jaro KD Herálec:

02.03. ALKEHOL+DOGA
16.03. HORKÝŽE SLÍŽE
31.03. VELIKONOČNÍ
13.04. VISACÍ ZÁMEK
11.05. 14. Narozeniny

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.