Armin van Buuren navštíví v říjnu Prahu

armin_sasazuV sobotu 1. října 2011 zavítá po dvou letech do Prahy holandský producent a DJ Armin van Buuren, který je momentálně považován za nejpopulárnějšího DJe planety, kdy již 4 krát za sebou zvítězil v nejen prestižní v anketě DJ MAG Top 100 DJs, a i v mnoha dalších žebříčcích popularity.

V rámci svého světového turné, kterým navázal na úspěšné halové eventy Armin Only a A State Of Trance v první polovině roku, přijede tento charizmatický Holanďan opět do České republiky, kdy v holešovickém prostoru SaSaZu předvede své skvělé umění a talent, kterým baví miliony fanoušků na celém světě, a podpoří své aktuální autorské album Mirage. Jako host vystoupí jeho stájový kolega Jochen Miller.

Vstupenky na tuto klubovou událost podzimu zakoupíte exkluzivně v síti Ticketpro. Prvních 300 kusů za 750 Kč bylo vyprodáno během dvou dnů, a nyní až do 15. září platí cena 850 Kč, a následně do dne akce pak bude vstupenka stát 990 Kč. Cena za vstupné na místě pak bude 1090 Kč. V prodeji jsou i All inclusive VIP vstupenky, které zahrnují neomezenou konzumaci nápojů, kde cena této vstupenky činí 2600 Kč.

Více informací na http://www.arminvanbuuren.com/ , http://www.sasazu.com/ a www.unitedmusic.cz

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.