Arnej – další světová hvězda na Trancefusion

arnejZa dva měsíce čeká Prahu další pokračování akce TRANCEFUSION. A Praha se může těšit na několik jmen, která se zde českým ale i zahraničním fanouškům představí úplně poprvé. Naposledy jsme vám představili ruské duo Moonbeam. Dnes je řada na kanadském producentovi jménem ARNEJ. Dnes je již světovou veličinou a za poslední tři roky posbíral řadu ocenění a zařadil se po boku těch největších hvězd. Doufejme tedy, že i zanedlouho v Praze se předvede v té nejlepší formě a zanechá zde po sobě nesmazatelnou stopu!

V posledních deseti letech se na výsluní trance hudby vypracovala řada umělců jen díky variacím na sice populární, ale stále stejné melodie – takové, jaké si žádala doba. V Kanadě se ale mezitím stranou veškeré pozornosti rodil hudební zázrak, který si předsevzal, že s hudebními klišé zatočí, a trpělivě čekal, až přijde jeho velká chvíle.

Ta pro Arneje přišla v roce 2008, kdy uznávaná vydavatelství Black Hole a Armada začala chrlit jeho tracky. A byl to poprask. Skladby jako „People Come, People Go“, „The Ones That Get Away“ a „They Always Come Back“ se zabydlely na klubových parketech i na tracklistech předních DJů. Arnej, teď už v přímé záři reflektorů, pokračuje v úspěšné řadě vokálním trackem „Strangers We’ve Become“ s Josie & Jaren, který si na svou kompilaci A State of Trance 2008 vybral Armin Van Buuren.

Pokud jde o remixovou práci, je Arnej autorem vlastních originálních podání skladeb takových věhlasných producentů jako Sied van Riel, Dash Berlin, Leon Bolier, The Thrillseekers či Armin Van Buuren.

Armin přitom pro DJ Mag označil Arneje za svého „Favourite Producera“ a na Trance Awards v roce 2008 byla vycházející kanadská hvězda vyhlášena „Best New Face“.

V roce 2010 pak Arnej na své dosavadní úspěchy navázal skladbou „They Need Us“, kterou ve svých setech roznesli do všech koutů světa ti největší DJové. Svým zatím posledním trackem „The Strings That Bind Us“, v němž Arnej na smyčcové struny navléká melancholické korálky vokálů a hlubokých syntezátorových soundů, si opět vysloužil umístění na kompilaci A State of Trance 2010 a opět dokazuje schopnost vybudovat ve svých skladbách napětí a emoce, pro které je tolik oblíben.

Arnej již hrál na celé řadě nejslavnějších tranceových akcí světa a dne 24. června 2010 jako první trance DJ odehrál set v Sýrii. Stal se tak svého druhu historickým průkopníkem, který ostatním DJům otevřel dveře do této části světa.

Kanaďan Arnej hodlá i v roce 2011 dobývat tranceové žebříčky. V hlavě má nekonečné množství hudebních námětů, propracovaných rytmů a líbivých melodií. Zatím se mu jeho dřina vyplácí. Loni v anketě Tranceaddict Top 250 skončil na 26. místě a podle seznamu DJ Mag Top 100 je 87. nejlepším DJem světa.

Ale jak říká sám Arnej: „Tohle všechno je pořád jen začátek…“

TRANCEFUSION – nová krev do žil české taneční scény! Po této noci budete jako znovuzrození.
Více informací na http://www.trancefusion.cz/  nebo na http://on.fb.me/TRANCEFUSION
Vstup pouze od 18ti let.

Vstupenky v síti Ticketstream http://www.ticketstream.cz/ od 17. 5. 2011.
Klasická vstupenka – první vlna 300 ks za 650 Kč včetně veškerých poplatků, dále pak 750 Kč, 850 Kč a 990 Kč na místě.
GOLDEN VIP prvních 30 ks za 990 Kč, dále pak 1190 Kč, 1390 Kč a 1690 Kč.
DIAMOND VIP prvních 30 ks za 2290 Kč, dále pak 2490 Kč, 2690 Kč a 3190 Kč. DIAMOND VIP vstupenka zahrnuje neomezenou konzumací na baru. Detailní informace o jednotlivých druzích vstupenek najdete na http://www.trancefusion.cz/
Přímý link na předprodej http://bit.ly/chci-listek   nebo objednávejte na čísle 734 538 699.

Official after party – STUDIO 54, Hybernská 38, Praha 1

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.