Australian Pink Floyd Show – Pinkfloydovští klokani se vracejí

Australian Pink Floyd Show - Pinkfloydovští klokani se vracejíNejslavnější tributní kapela na světě The Australian Pink Floyd Show, se k nám po roce opět vrací. Stane se tak téměř přesně na den a to jak v Ostravě, tak i v Praze. Tentokrát jejich zcela nová, premiérová show dostala název Big Pink – Greatest Hits. Jedná se o jejich dosud největší představení se zbrusu novou pódiovou produkcí. Na počátku února si jejich super show opět užijí dvě české metropole. TAPFS vystoupí 31. ledna 2010 v ČEZ aréně v Ostravě a 1. února 2010 v Tesla aréněPraze.

Za posledních 5 let, kdy kapela koncertuje se stále novými a dokonalejšími show po celém světě se řady jejich obdivovatelů ještě více rozrostly. Kapela nepřešlapuje na místě a slibuje, že tato nová show Big Pink – Greatest Hits bude ještě větší, s více lasery, více kostýmy a dokonce více efekty než předchozí vystoupení v Česku v březnu 2008 a únoru 2009.

 

Australian Pink Floyd Show, foto: (c) 2009 Jaromír Zajíček, www.FotoZajda.cz
Foto: (c) 2009 Jaromír Zajíček, www.FotoZajda.cz

Členové kapely až pedantsky úzkostlivě lpí na každém detailu show, aby každý aspekt tvorby Floydů reprodukovali skutečně notu po notě věrně tak, jak jim jejich hudební talent dovoluje. To, že se jim to daří skutečně na výbornou ukazují tisíce fanoušků po celém světě tím, že se na jejich koncerty vracejí, ve stále větším množství, rok po roce, protože stále znova nemohou uvěřit svým očím a uším. Díky nim slavní Pink Floyd žijí dál!

“Comfortably Numb”, “Hey You”, “Wish You Were Here”, “Another Brick In The Wall”, “Dogs”, “Money”, “Run Like Hell”, “Time”, “Great Gig in the Sky” …to je jen zlomek z více než 20 klasických hitů Pink Floyd, které na koncertech zazní.

 

 

Fotogalerii z koncertu naleznete na adrese http://www.fotozajda.cz/koncerty/the_australian_pink_floyd_show/galerie.html.

 

Více na www.pragokoncert.com

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.