Sobota, 27.7.2024
HokejSport

B tým znovu padl o gól – k vyrovnání proti Přerovu nedošlo

V domácím utkání proti Přerovu chtělo Dynamo B za každou cenu bodovat, aby se znovu vzdálilo sestupové pozici. Do vedení však šel Přerov, ale ještě v první třetině Dynamo po zásazích Rákose a Urbana vedlo. Ve 43. minutě si však Zubři vzali vedení zpět, v posledních třech minutách se oba týmy ještě jednou gólově prosadily, ale na remízu to Dynamu bohužel nestačilo.

Branky a nahrávky: 11:37 Rákos (Herčík; 5/5), 15:28 Urban (Herčík; 5/4), 58:19 Kaut (Zdráhal, Nedbal; 5/5) – 04:32 Chludil (Krisl, Adámek; 5/5), 15:53 Indrák (Krisl, Ministr; 5/5), 43:12 Mácha (Březina, Němec; 5/5), 57:48 Pospíšil (Hejcman, Chludil; 5/5). Rozhodčí: Wagner, Zavřel – Jindra, Maštalíř. Diváci: 383. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:4, 3:4.

Dynamo Pardubice: Honzík – Zdráhal, Hrádek, Chabada, Nedbal, Voženílek, Tvrdík, Kubíček – Rohlík, Kaut, Hrníčko – Urban, Mikyska, Pochobradský – Herčík, Rákos, Žálčík – Lichtag, Rouha, Zeman.

Přerov: Postava – Němec, Kudělka, Chroboček, Černý, Krisl, Cubo, Adámek – Březina, Pechanec, Mácha – Chludil, Hejcman, Pospíšil – Ministr, Pšurný, Indrák – Goiš, Zembol, Dobša.

zdroj: hcdynamo.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.