Bambiriáda 2009 v Chrudimi bude plná novinek

bambiriada 2009Nás se to týká, to je podtitul letošní Bambiriády, která se v Chrudimi bude konat v termínu od 4. do 6. června 2009 v parku Na Střelnici. Novinkou pro tento ročník je mimo jiné prodloužení Bambiriády o jeden den, a to o sobotu. Tímto krokem chceme vyjít vstříc menším organizacím, jejichž členové se nemohou během všedních dnů z důvodu svého zaměstnání prezentovat.

Akce, pořádaná občanskými sdruženími Altus, Artega, Úl a Loutkářským souborem Ahoj, se zde snaží nabídnout dětem pestrou škálu volnočasových aktivit, které pro ně připravují organizace a sdružení z okolí jejich bydliště. Děti si tak mohou přijít vyzkoušet činnosti, které běžně doma nedělají nebo mohou získat inspiraci na různé hry. Nejen děti, ale i rodiče zde získají mnoho informací, například o letních dětských táborech a mohou poznat vedoucí, kteří budou s jejich dětmi v průběhu roku pracovat.

Další novinkou je samostatná webová stránka www.bambiriada.chrudimka.cz. Naleznete zde průběžně upravovaný program vystoupení, přehled prezentujících se organizací a fotografie z minulých ročníků. Ke stažení zde budou také formuláře pro přihlášení organizací i dobrovolníků.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.