Bambiriáda je v plném proudu

Bambiriáda Chrudim 2009A je to opět tady. Další ročník chrudimské Bambiriády,v pořadí již osmý odstartoval dnes, tedy 4. června 2009, okolo sedmé hodiny ranní, kdy se začaly probouzet k dalšímu dni první skupinky organizátorů. Samotné oficiální zahajení pak bylo naplánováno na desátou hodinu. Dopoledne probíhaly na pódiu taneční vystoupení, které sklidily u diváků bouřlivé ovace.

Odpolední program byl velice rozmanitý. Na pódiu se střídaly zájmové kroužky a spolky, jejichž členové si připravili zajímavá představení, které jistě velmi dlouho a pečlivě v průběhu roku nacvičovali.

Po obědě opět vystoupila šermířská skupina, se svým poutavým historickým programem, který se těšil velkému zájmu diváků, zejména dětí i jejich rodičů. Dům dětí a mládeže z Heřmanova Městce si na letošní Bambiriádu připravil mnoho tanečních vystoupení, které předvedli cvičenci různého věku. Diváky též bavili moderátoři a malíř Jan Honza Lušovský, který dětem po celé odpoledne rozdával smích na tváře v podobě různých malovaných hádanek. Na závěr pódiových vystoupení zahrála hudební skupina Wječná Žízeň. Přehlídku neziskových organizací v odpoledních hodinách navštívil i hejtman Pardubického kraje Radko Martínek.

Toto by bylo ze čtvrtečních zpráv z dění na Bambiriádě vše a již nyní se můžete těšit na zítřejší program, který stojí za návštěvu. Navštíví nás Matouš Ruml alias Lexa ze seriálu Comeback, můžete si zkusit zavysílat s Rádiem Pohoda, anebo zhlédnout vystoupení karatistů z klubu Shotokan karate Chrudim. Večer navíc odpálíme ohňostroj. Takže neváhejte a přijďte nás navštívit do chrudimského parku Na Stromovce.

{morfeo 5}

Fotogalerie: ZajiCzech (c) 2009
Více na www.bambiriada.chrudimka.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.