BATMAN LIVE – World Arena Tour

BATMAN LIVE - World Arena TourWarner Bros. Consumer Products (WBCP), DC Entertainment a Nick Grace of Water Lane Productions Ltd (WLP) a Live Nation Česká republika oznamují uvedení jedinečné akční show BATMAN LIVE, která se všem fanouškům komiksového hrdiny představí 17. – 19. února 2012 v pražské O2 Areně

BATMAN Live je vizuálně ohromující produkce se zbrusu novým originálním příběhem. V živém vystoupení se představí Batman, jeho protějšek Robin, věrný a vytrvalý Butler Alfred a mnoho dalších oblíbených postav jako Joker, Riddler, Catwoman a Penguin. Příběh se bude odehrávat v prostředích, které známe z příběhů DC Comics, včetně Gotham City, Wayne Manor, Batcave a Arkham Asylum.

BATMAN LIVE - World Arena TourBATMAN LIVE je věrnou adaptací známého komiksu, ve kterém se Batmanův pomocník Robin vydává do boje za spravedlnost. Touha po spravedlnosti nakonec Robina přivede k následování příkladu jeho oblíbeného hrdiny, tajemného strážce spravedlnosti známého jako Batman. To ale víc než znepokojí Robinova ochránce, milionáře Bruce Wayna, který je ve skutečnosti Batmanem.

Tento dynamický příběh se rozvíjí jako neustávající vzrušující honička napříč Gotham City, v jejímž průběhu se Bruce Wayne a Dick Grayson proměňují v legendární bojovníky se zločinem Batmana a Robina a unášejí publikum s sebou od samého vrcholku Halyho cirkusu do temných hlubin Arkhamova blázince, od jiskřivých výšin Tučňákova nočního klubu The Iceberg Lounge až do podzemních tajů, jež je očekávají v Batmanově jeskyni (Batcave). Významnou roli v této honičce hraje zcela nový revoluční Batmobil, navržený specielně a výlučně pro představení BATMAN LIVE.

 

Kdy: 17. – 19. února 2012
Kde: O2 Arena Praha – www.o2arena.cz
Pořadatel: Live Nation Česká republika

 

BATMAN LIVE - World Arena Tour

Více na www.livenation.cz a www.batmanlive.com

       

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.