Billie Eilish přesouvá svůj koncert do O2 areny

Kdo by neznal Billie Eilish? Mladou teenagerku, která už ve svých sedmnácti letech dobývá celý svět!

Letošní rok přinesl zpěvačce mnoho úspěchů. Jedním z nich bylo dlouho očekávané debutové album When We All Fall Asleep, Where Do We Go? Hned po vydání se album umístilo na první místo v americkém hudebním žebříčku Billboard, stalo se druhým nejprodávanějším albem v letošním roce a vůbec tím nejžádanějším albem v historii Apple Music! Deska obsahuje 14 tracků, z toho se nejvíce „vyhouply“ You Should See Me In a Crown, When The Party’s Over, Bury a Friend, Wish You Were Gay a Bad Guy.

Začátek své pěvecké kariéry zpěvačka započala již v roce 2016 průlomovým singlem Ocean Eyes, který pro Billie Eilish napsal její bratr:

„Kromě zpívání se věnuji i tanci. Můj učitel tance mě požádal, abychom já nebo můj bratr složili písničku, ke které by se dala udělat choreografie. Aby si ji učitel mohl stáhnout, pověsili jsme ji volně na SoundCloud. Neměli jsme vážně žádné další úmysly, ale lidé si ji přes noc začali stahovat a už to bylo,“ prozradila pro Teen Vogue.

Původně měla Billie Eilish vystoupit v pražském Fóru Karlín, kde byli vstupenky po čtyřech minutách hned vyprodané. Zájem fanoušků byl tak velký, že se koncert přesunul do největší haly u nás, a to do pražské O2 areny, kde se koncert uskuteční 20. srpna 2019 ve 20 hodin.

Pro svoje úplně první pražské vystoupení si pro fanoušky připravila peckovou audiovizuální show, díky které chce hudebním nadšencům dopřát ten nejlepší hudební zážitek. Kromě Billie Eilish vystoupí na českém pódiu i britská zpěvačka JGrrey. Pro interpretku je letošek opravdu vydařený; na pultech se objevilo její EP Grrydaze, ve kterém mladá interpretka ukazuje své textařské schopnosti a svůj silný hlas.

Tento koncert je jedním z nejžádanějších u nás, tak si ho rozhodně nenechte ujít!

 

 

Bližší informace naleznete na oficiálních webových stránkách O2 areny. Vstupenky lze zakoupit v prodejní síti Ticketportal nebo u pořadatele Fource.

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.