Blíží se národní abilympiáda. Přihlásit se můžete do konce března.

Blíží se národní abilympiádaV pardubické Tipsport areně se uskuteční 25. národní abilympiáda. Do soutěžní přehlídky pracovních i volnočasových aktivit se mohou zapojit lidé starší 15 let s jakýmkoli zdravotním postižením. Pořádá ji v pátek 19. a sobotu 20. května 2017 Česká abilympijská asociace zároveň se zážitkovou výstavou Kreativ.

 

 

 

 

 

Zájemci se mohou přihlásit do 31. března e-mailem na adresu alena.krpalkova@caacz.cz 
či přímo v databázi účastníků na stránkách www.abilympiada.cz.
Soutěžit lze ve dvou disciplínách, k nimž si lze vybrat jednu náhradní.

 

Vyhlášeny jsou tyto obory:

aranžování květin – západní styl, aranžování suchých květin, batika, cukrářství, drátování, drhání, dřevořezba, elektromontáž, enkaustika, fotografování, háčkování, keramika, košíkářství, malba na hedvábí, malba na sklo, malování na kameny, modelování z polymerové hmoty, návrh plakátu, 3D origami, paličkování, patchwork, pletení, pletení z papíru, počítačová editace textu, síťování, studená kuchyně, šití dámského oděvu, technická ilustrace, ubrousková technika, výroba nábytku, výroba svíček, výroba šperku z korálků, vyřezávání ovoce a zeleniny, vyšívání, zdobení kraslic

Soutěžní pravidla, přihláška, obecné pokyny a další informace jsou zveřejněny na uvedených webovkách. Na dotazy odpoví Alena Krpálková či Jaromír Krpálek na telefonu 466 304 366 nebo na zmíněné e-mailové adrese.

Účastnický poplatek pro soutěžícího i doprovod činí 750 korun na osobu. Zahrnuje startovné, ubytování a stravu od čtvrtečního odpoledne do nedělního dopoledne. Kdo nechce zajistit ubytování, zaplatí 300 korun.

Jubilejní abilympiáda je součástí výstavy Kreativ, která nabídne desítky tvořivých dílniček a stánků s ručními výrobky. O této akci informují stránky www.kreativ-pardubice.cz.

Blíží se národní abilympiáda

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.