Broadway On Ice – americká muzikálová show na ledě

Broadway On Ice – americká muzikálová show na ledě16. února 2012 – ČEZ Aréna Pardubice
Velkolepá muzikálová lední show amerického producenta Willyho Bietaka (jeden z nejznámějších producentů USA – např. pro nás známé lední představení Holiday On Ice či Festival On Ice) přijíždí poprvé do České republiky a představí se v únoru 2012 na stadionech v Praze, Brně, Ostravě, Pardubicích a ve Zlíně.

Známé světové muzikály Chicago, Hallo Dolly, My Fair Lady, Pomáda, Bonnie & Clyde, Fantom Opery, Porgy a Bess, Bídníci, Cats, West Side Story a další ožijí v originální, zábavné a úchvatné choreografii na ledě. Celou show komentuje moderátor, ředitel divadla Broadway, který uvádí hudební a taneční čísla slavných hvězd a jejich hostů, jejichž exhibiční vystoupení je doprovázeno živou hudbou, působivými světelnými, jevištními i pyrotechnickými efekty.

Broadway On Ice je oslavou krásy, elegance a krasobruslařského umění a v mnohém předčí vše, co u nás zatím bylo na zimních stadionech k vidění.

Broadway On Ice - americká muzikálová show na leděShow odstartovala v Las Vegas v roce 1980 a během let se vypracovala k naprosté dokonalosti. List USA Today o představení Broadway On Ice napsal, že jde o kouzelné bruslení, živý zpěv, tanec a herectví, což jsou, podle deníku, hlavní rozdíly, které Broadway On Ice odlišují od ostatních ledních show.

Výjimečné je i umělecké obsazení. S Broadway On Ice jsou spojena jména olympijských vítězů, herců, zpěváků i hudebníků z divadel na Broadwayi v USA, jmenujme např. krasobruslařské hvězdy Dorothy Hamill, Nancy Kerrigan, Oksana Baiul, Brian Boitano a Rudy Galindo, dále zpěváci z Broadwaye Franc D´Ambrosio a Kevin Spirtas a klavírista a herec Dale Gonyea.

Krasobruslařský choreograf a manažer Willy Bietak patří mezi nejznámější producenty v USA. Rodák z Rakouska stojí mimo jiné za známými ledními představeními Holiday On Ice či Festival On Ice. Za svoji práci byl Willy Bietak v roce 2009, společně s českou krasobruslařkou Ájou Vrzáňovou, uveden do krasobruslařské Světové síně slávy.
Krasobruslařští nadšenci si zajisté pamatují vystoupení Willyho Bietaka s Gerlinde Schönbauer v soutěži krasobruslařských párů v roce 1964 na zimní olympiádě v Innsbrucku (12. místo) a v roce 1968 s Evelyne Schneiderovou na zimních olympijských hrách v Grenoblu (15. místo).

 

Nenechte si ujít neopakovatelný umělecký zážitek. 
Broadway On Ice se představí v těchto termínech :
14.2.2012 úterý ČEZ Aréna Ostrava 
15.2.2012 středa zimní stadion Zlín 
16.2.2012 čtvrtek ČEZ Aréna Pardubice
17.2.2012 pátek Tesla Aréna Praha 
18.2.2012 sobota Tesla Aréna Praha (2x)
19.2.2012 neděle Hala Rondo Brno (2x)

 

Broadway On Ice – americká muzikálová show na ledě

Informace o turné najdete na těchto internetových stránkách :
www.broadwayonice.cz, www.pnps.as a www.bietakproductions.com.

Předprodeje vstupenek zajišťuje exkluzivně síť Ticketportal (www.ticketportal.cz)

Broadway On Ice, foto: (c) 2012 Jaromír Zajíček - FotoZajda.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.