Úterý, 28.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Buďte vidět! I před Bambiriádou

altusV rámci propagace neziskového sektoru v Pardubickém kraji nabízíme možnost prezentace jednotlivých neziskových organizací pomocí portálu www.chrudimka.cz . Všechny neziskovky z Pardubického kraje mají možnost si nechat umístit článek o jejich zaměření, činnosti a akcích. Organizace zde mohou propagovat i konkrétní akce, jako například, tábory, soutěže a přednášky.

 

 

 

 

Pokud máte zájem se takto prezentovat, stačí zaslat informace o Vaší organizaci, nejlépe formou článku, několik fotografií vystihující Vaší činnost, odkaz na webové stránky a Vaše logo na adresu benak@chrudimka.cz. Poté bude podle pořadí odeslání umístěn na serveru www.chrudimka.cz minimálně po dobu jednoho týdne.

Bližší informace získáte na e-mailu benak@chrudimka.cz nebo na telefonním čísle 608 823 132. Možnost přihlášení se do této prezentace je do zahájení Bambiriády, tj. do 26. května 2011.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.