Charts Club 2018 #20

Patříte mezi lidi, kteří by rádi poslouchali neustále něco nového, ale nemáte čas na brouzdání internetem? Právě pro vás je tu nový Charts Club – seriál článků o tom nejnovějším ze světa hudby, od alb po videoklipy. V tomto díle se objeví Kris Wu, Christina Aguilera, nebo Deadpool!

Kris Wu – Like That

Kris Wu je čínsko-kanadský zpěvák, který zhruba před měsícem udělal pravděpodobně největší krok ve své kariéře. Podepsal totiž exkluzivní smlouvu s Universal Music Group, a jeho  první song pod novým managementem, s názvem Like That, vydal hned záhy. Bývalý člen k-popové skupiny EXO v písničce popisuje, jak by pro dívku, kterou chce, udělá cokoliv. Celkem nuda. Ale hudebně je písnička rozhodně tím lepším ze současné mainstreamové tvorby. Takže neváhejte a poslechněte si ji.

 

 

Trochu toho ženského empowermentu

Když jsem poprvé slyšel, že duo Christina Aguilera a Demi Lovato chystá něco společného, vyvolávalo to ve mně jistou dávku nadšení. Přeci jenom se jedná o skvělé zpěvačky, které za svojí kariéru vydávaly hlavně hity. A to co přišlo samy zpěvačky nazvaly jako hymnu pro všechny ženy. Whatever it means. Radši se vyhnu všem gender nekorektním humorům a rovnou řeknu, že písnička je super a rozhodně stojí za poslech.

 

 

Welcome To The Party

Vypadá to, že nejlepší album letošního roku bude soundtrack k Deadpoolovi 2. Nejen že je to film číslo jedna celosvětově, ale navrch k němu vychází jeden hit za druhým. Jak to ten červenej chlápek dělá? Pro další kousek ze soundtracku k tomuto filmu se dalo dohromady power combo Diplo, French Montana, Lil Pump a Zhavia. A jedná se o hodně ostrou písničku. Zapomeňte na všechny hip hopové písničky, co jste letos slyšeli, protože teď teprve přichází ten pravý nářez.

 

 

Falz – This Is Nigeria

Už jste slyšeli novou písničku This Is America od Childish Gambino? Tak nyní přichází první následovník této písně, a tím je píseň This Is Nigeria od rapera jménem Falz. I on nás seznámí s problémy své země. A že jich není málo se můžete přesvědčit sami v následující písni.

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

Jakub Rusňák

Mám rád hudbu, filmy, ponocování a hodně moc čaje.