Charts Club 2018 #32

Patříte mezi lidi, kteří by rádi poslouchali neustále něco nového, ale nemáte čas na brouzdání internetem? Právě pro vás je tu nový Charts Club – seriál článků o tom nejnovějším ze světa hudby, od alb po videoklipy. V tomto díle se objeví Eminem, Mikolas Josef, nebo Shawn Mendes!

Mikolas Josef – Me Gusta

O českém zástupci v posledním ročníku Eurovize už jsme nějakou dobu neslyšeli. A bylo to kvůli tomu, že usilovně pracoval na novém singlu, který se jmenuje Me Gusta. A pokud se vám líbila jeho poslední písnička Lie To Me, tak se pravděpodobně rychle naladíte i na tu novou. Po Eurovizi údajně pociťoval velký tlak na jeho budoucí tvorbu, a i proto si na nové písničce chtěl dát hodně záležet. A povedlo se! Pokud Mikolasovi nemůžu něco upřít, tak je to kvalita produkce, která se oproti vynikající Lie To Me ještě zlepšila. Jediná mírně nelichotivá věc je znatelná inklinace k mainstreamovému stylu hudby, což jde nejvíce poznat na textu. Písničku při vydání Mikolas doručil i s osobně režírovaným a produkovaným klipem. Mikolas se chce mít na svém díle maximální podíl, což je něco, co ho posouvá o třídu výš. Jeho novou písničku si určitě poslechněte. A buďte si jistí, že jí hned tak nedostanete z hlavy.

 

 

Eminem – Venom

Další písnička z Eminemova posledního alba Kamikaze se dočkala vlastního klipu. Venom byla jedna z nejpovedenějších písniček z alba, a dočkala se i stejně dobrého klipu. Klip následuje Eminemova osobního Venoma, který přeskakuje z člověka na člověka (a nejen to, ale na to se podívejte sami), které posedne a donutí je rapovat jeho písničku. Písnička stojí za poslech, a třeba potom dostanete chuť jít do kina na Venoma. 

 

 

MUSE – Pressure

Anglická rocková skupina MUSE vydala singl Pressure, který je posledním nahlédnutím, které nám skupina před vydáním alba Simultation Theory nabízí. Klasický středoškolský ples, který se po jedné nešťastné nehodě změní v krvavou párty, tak vypadá videoklip, který singl doprovází. Pokud máte Chuť na trochu rocku, s MUSE nemůžete šlápnout vedle.

 

 

Příběhy Shawna Mendese

Každý příběh o začátcích hvězdné kariéry je jedinečný. Někdo si o umělcích myslí, že se jednou ráno probudili, a měli hromadu fanoušků, peněz, a hlas jako bůh. A každý zveřejněný příběh o začátcích nás utvrzuje o pravém opaku. Shawn Mendes je jeden z nejpopulárnějších mladých umělců na světě. A rozhodl se podělit o svůj příběh s celým světem. Společně s youtuberem Casey Neistatem natočili hromadu materiálu, a Shawn poskytl i některá svoje starší videa, aby mohl vzniknout tento krátký film. Na tomto filmu je krásné, že můžete i nemusíte mít Shawna Mendese rádi, ale rozhodně oceníte jeho cílevědomou snahu a začnete tuto hvězdu na hudebním nebi vnímat i jako člověka.

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

Jakub Rusňák

Mám rád hudbu, filmy, ponocování a hodně moc čaje. Sociální sítě -> /ExRusikk