Pátek, 3.2.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Charts Club 2020 #4

Patříte mezi lidi, kteří by rádi poslouchali neustále něco nového, ale nemáte čas na brouzdání internetem? Právě pro vás je tu nový Charts Club – seriál článků o tom nejnovějším ze světa hudby, od alb po videoklipy. V tomto díle se objeví blackbear, jxdn, nebo Red Velvet!

blackbear – queen of broken hearts

Americký hudebník blackbear se rozhodl zhruba měsíc před vydáním svého nového alba everything means nothing vypustit do světa malou ochutnávku v podobě singlu queen of broken hearts. blackbear vytvořil další popovou pecku, jejíž téma je inspirované vlivem sociálních médií na náš každodenní život. Blackbearovo nové album by mělo vyjít už 21. srpna, a já osobně se moc těším, s čím blackbear ve velmi očekávaném albu přijde.

 

 

jxdn – So What!

Hvězdný TikToker jménem Jaden Hossler vydal písničku s názvem So What!, na které s ním spolupracoval bubeník skupiny Blink-182 Travis Barker. I přesto, že písnička svým stylem patří do doby před patnácti lety, má svoje kouzlo, které vám 00´s hezky připomene. Takže pokud jste fanoušci teen pop rocku, který vás bude nutit ke kývání hlavou do rytmu až si ho budete pouštět do sluchátek na zastávce plné lidí, tak neváhejte a klikejte níž!

 

 

Red Velvet (Irene&Seulgi) – Naughty

Při výběru nových písniček vždy rád zabrousím i do asijské tvorby, která dokáže nabídnout pokaždé něco nového a zajímavého. Písnička Naughty od dvojice dam z korejské skupiny Red Velvet je druhá zveřejněná skladba z jejich čerstvě zveřejněného alba, které nese název Monster. Jedná se o velmi energickou elektronickou taneční skladbu, která je doplněná o velmi zajímavý videoklip. Ten si chytře spojuje práci s kamerou a taneční choreografii k této písničce. Kreativní tým okolo skupiny Red Velvet podle mého názoru už dlouhé roky odvádí výjimečně dobrou práci ve vytváření zajímavých skladeb a videoklipů, a pokud se o tom chcete přesvědčit, stačí si jen pustit skladbu Naughty.

 

 

BAKAPRASE – LIČNA

Na odlehčení si jako čtvrtou skladbu dáme poslední dobou trochu kontroverzní internetovou osobnost, kterou je srbský youtuber a rapper vystupující pod jménem Baka Prase. Ten vydal rapovou písničku pojmenovanou LIČNA. Pokud po předchozích popových písničkách dostanete chuť na něco trochu ostřejšího, tak tady to máte. A pozor, videoklip je 18+!

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

Jakub Rusňák

Mám rád hudbu, filmy, ponocování a hodně moc čaje. Sociální sítě -> /ExRusikk