Chinaski zahájí americké turné v Pardubicích

ChinaskiSkupina Chinaski zahájí 28. září 2010 v pardubické ČEZ aréně své unikátní podzimní turné v americké produkci. Celé turné je v produkci Brita Simona Sidiho působícího v Malibu, Los Angeles. Sidi je ve světě dobře známý jako show designér a producent, a jeho týmu.

Jednu z nejpopulárnějších kapel ČR čeká velkolepé turné nesoucí název t-music Chinaski tour. Jak už samotný název napovídá, generálním partnerem celého turné je společnost T-Mobile, která se skupinou Chinaski navázala exkluzivní spolupráci. Ta se bude týkat nejen turné, ale i digitálního vydání nového alba kapely. 

Fanoušci budou mít možnost vidět Chinaski naživo v rámci t-music Chinaski tour v halách největších českých měst a mohou se tak těšit na písně z nového CD i osvědčené hity let minulých. Za obrovskou zajímavost celého turné lze považovat fakt, že kapela se představí pod taktovkou zahraniční produkce pod vedením renomovaného britského designéra Simona Sidiho, který se podílel na scéně pro takové zahraniční hvězdy, jako jsou Depeche Mode, Tori Amos, Roger Waters nebo Annie Lennox a současně produkoval posledních pět ročníků populární televizní soutěže American Idol (Americká superstar). „Oslovili jsme několik produkcí, ale on nám byl svými nápady asi nejblíž. Navíc už byl v Praze a moc se mu u nás líbilo,“ říká manažerka kapely Hana Petřinová.

Hostem t-music Chinaski tour je kapela Eddie Stoilow.

t-music Chinaski tour 2010

28.09.2010 PARDUBICE – ČEZ ARÉNA

30.09.2010  OSTRAVA – ĆEZ ARÉNA

07.10.2010 LIBEREC – TIPSPORT ARÉNA

09.10.2010 KARLOVY VARY – ARÉNA

12.10.2010  BRNO – HALA VELKÁ VODOVÁ

14.10.2010  PRAHA – TESLA ARÉNA

 

Chinaski Tour 2010

Mimo to, že skupina Chinaski vyráží na toto velkolepé turné, v současné době členové kapely usilovně pracují na přípravě nového alba, které nese doslova pracovní název „Není na co čekat“. Tato deska spatří světlo světa v září 2010 a nejdříve ji budou moci získat fanoušci v digitální podobě. Ke stažení bude na www.t-music.cz/chinaski , a to od 7. září. Výhodu budou mít zákazníci T-Mobile, protože za album zaplatí jen 99 korun, zatímco klienti dalších operátorů 149 korun.

O čtrnáct dní později, 21. září, vyjde u společnosti Universal Music v klasické podobě na CD a rozšířené o několik bonusových skladeb. Pilotní singl „Spáč“ již byl nasazen do rádií.

Více na http://www.chinaski.cz/.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.