Chrudim rozstřílela ve druhém semifinále Slavii

Chrudim rozstřílela ve druhém semifinále Slavii, foto: Jaromír Zajíček www.FotoZajda.czNedělní podvečer byl v chrudimské hale vyhrazen druhému utkání semifinálové série mezi ERA-PACKem Chrudim a Slavií Praha. Domácí vyhráli první poločas 5:1 a nakonec přestříleli hosty poměrem 9:5.

 

 

Utkání začalo podle očekávání náporem domácího týmu a solidně zaplněné tribuny nemusely na první jásot čekat dlouho. Už v 6. minutě se trefil Rešetár a chvilku po něm Kopecký, což domácí uklidnilo. Ale jen o minutu později Slavia snížila díky gólu Pacheca na 2:1 a domácí opět byli nuceni přidat.

A svůj tlak se jim povedlo vyjádřit i gólově. Dva “brazilské” zásahy z nohou Pica Paua a Maxe zvýšily domácí náskok již na 4:1. Bylo vidět, že domácí mají utkání pod kontrolou a dvě minuty před přestávkou se další hráč zapsal do statistik. Byl to Mikan, který upravil na poločasových 5:1.

Hned po návratu ze šaten zvýšil na 6:1 opět Mikan a o osudu utkání tak bylo prakticky rozhodnuto. Chrudim dál držela vývoj utkání ve svých rukou a přidávala branky, až za stavu 8:1 přerušil chrudimskou sérii Holeček. Domácí zvýšili na 9:2 a vypadalo to na debakl, ale Slavia dokázala přece jen skóre upravit. Tři góly hostů v závěru zápasu, z toho jeden vteřinu před sirénou, daly výsledku konečnou podobu.

Třetí utkání série, ve které vede Chrudim 2:0 na zápasy, se hraje v sobotu 24. dubna od 10:00 hod. v hale pražské Slavie.

Komentář trenéra:

Ota Stejskal (Chrudim): “Utkání jsme zvládli na jedničku a nebýt výpadku v závěru, kdy jsme se bezhlavě honili za desátým “zářezem” a zcela zapomněli bránit, byl bych spokojen nadmíru. Hráli jsme v pohybu, týmově a vyhráli po zásluze. Škoda některých unfair zákroků v závěru zápasu, kdy se hrálo zbytečně tvrdě a některé zákroky neměly s futsalem nic společného a některé hráče jsme museli stáhnout ze z obavy o jejich zdraví. Děkuji divákům za skvělou atmosféru.”

 

ERA-PACK Chrudim – Slavia Praha 9:5 (5:1)

Branky: 4., 27. Rešetár, 6. Kopecký, 9. Pica Pau, 11., 27. Max, 18., 21., 35. Mikan – 7. Pacheco, 28. Holeček, 38., 40. Novotný, 40. Kracman.
ERA-PACK: Meller – Kroulík, Mareš R., Max, Kopecký, Vladyka, Mikan, Cacau, Pica Pau, Rešetár, Mareš M.
Slavia: Knobloch, Tichý – Bejda, Pleyer, Kracman, Holeček, Novotný, Oliva, Pacheco, Hrdina, Matějka.

 

zdroj: TZ eFutsal.cz, foto: (c) 2010 Jaromír Zajíček www.FotoZajda.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.