Chrudim se bude prezentovat na ROP fóru

ROP ForumV pátek 25. září 2009 se bude město Chrudim a Turistická oblast Chrudimsko – Hlinecko prezentovat na Veletrhu regionálních projektů financovaných z Evropské unie.

Veletrh je jedinečnou přehlídkou projektů financovaných z Regionálního operačního programu Severovýchod. Uskuteční se v pátek 25. září od 9 hod. do 15 hod. ve foyer Univerzitní auly Univerzity Pardubice (Studentská 519, Pardubice). Vstup je volný – bez registrace.

“V rámci expozice Chrudimska – Hlinecka budou veřejnosti představeny marketingové aktivity cestovního ruchu a zároveň úředníci z Městského úřadu Chrudim představí i investiční projekty města. Mezi ně patří například cyklostezka Chrudim – Pardubice, Rekreační lesy Podhůra, Dům na půli cesty či Muzeum barokních soch,” přibližuje expozici místostarosta Roman Málek.

Pro účastníky připravili pořadatelé také Konzultační a poradenské středisko Úřadu Regionální rady NUTS II Severovýchod

Prezentace je součástí projektu “Informační a propagační kampaň turistické oblasti Chrudimsko – Hlinecko”, který je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj z Regionálního operačního programu NUTS II. – Severovýchod.

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.