Čtvrtek, 20.6.2024
FotbalSport

Chrudim se představí naposledy na domácím trávníku

MFK Chrudim se v neděli 19. května naposledy představí svým domácím fanouškům. A ačkoliv už zde není šance na postup do baráže o Fortuna ligu, tým odvede maximum, aby se rozloučil se svým výborným domácím prostředím co nejlépe. V úspěchu jim bude stát  rozjetá Sigma Olomouc B, která za posledních deset zápasů devětkrát vyhrála! Motivace bude ale silnější na straně Chrudimě. A právě s motivací ji můžete pomoci i vy, fanoušci Chrudimě!

MFK Chrudim bohužel žádný z poslední tří zápasů nezvládla vyhrát, čímž ztratila možnost zabojovat s Táborskem a Vyškovem o barážové příčky. Nyní se tak nachází na páté příčce a ačkoliv na čtvrté Táborsko ztrácí poslední dva zápasy před koncem ligy 6 bodů, kvůli vzájemným zápasům není ani teoretická šance je předstihnout. Nyní se tak hraje o čestné páté místo, které je pod nátlakem několika týmů. Jestli si bude chtít Chrudim toto místo udržet a zakončit sezónu v top pětce, bude muset nedělní zápas zvládnout.

Sigma Olomouc B zažívá neskutečnou jarní fázi, v té dokázala už desetkrát vyhrát, což ji činí týmem v nejlepší formě. Její druhé místo je vzhledem k výkonům zcela zasloužené, což by před sezónou málokdo čekal. Mladíci z rezervy Olomouce si tak hlasitě říkají v příští sezóně o štaci v A-týmu a kdo ví, jestli někteří z nich nejsou v hledáčku například Sparty, či Slavie? Svými  výkony si rozhodně o pozornost elitních klubů říkají.

Pro Chrudimské se bude jednat o velkou výzvu, kdy se setkají s asi největším překvapením sezóny. Na druhou stranu se jedná o poslední domácí zápas, a kdy zlomit kouzlo Olomouce, když ne nyní? Pokud vás zajímá poslední domácí zápas MFK Chrudim, přijďte 19. května a ukažte hráčům svou podporu!

 

Kdy 19. května 2024 od 17 hod.
Kde

 Stadion Za Vodojemem, Chrudim Vstupenky

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.