Středa, 17.4.2024
FotbalSport

Chrudim svede souboj s Jihlavou

Jarní část ligy je v plném proudu a máme za sebou dvě třetiny všech zápasů. Poslední třetina (konkrétně deset zápasů) se odehraje rychle za sebou a už v květnu bude konec ligy. MFK Chrudim si ale udržuje šanci na postup do baráže o Fortuna ligu, což by jim sezónu o chvíli protáhlo. K tomu ale bude potřebovat udržet formu z domácích zápasů a pořádnou podporu domácích fanoušků. Podpořte Chrudim 6. dubna, ať se přiblíží postupovým příčkám!

MFK Chrudim si vede v jarní fázi zatím obstojně. Ze čtyř zápasů dvakrát vyhrála a jednou remizovala, což ji vyšvihlo na páté místo tabulky! Skvěle se zatím prezentuje mladá dvojice z Mladé Boleslavy Langhamer a Mašek, kteří jsou v Chrudimi na hostování. Společně ještě s Látalem tak byli jediní, kteří se zatím na jaře za Chrudim prosadili. Vzhledem k jejich formě to ale vůbec nevadilo. Bude tak zajímavé sledovat tuto trojici, která má věkový průměr jen lehce přes dvacet let.

Jihlava nezažívá nejlepší období. Na jaře ještě nezvítězila, za posledních pět utkání uhrála jen dvě remízy a propadla až na 10 místo. Atmosféra v týmu tak pořádně houstne a těžko říct, v jakém psychickém rozpoložení bude tým D. Oulehly. Dá se očekávat plné nasazení jihlavských už od začátku zápasu, aby se dostali pod kůži domácím. Pokud Chrudim ustojí začátek a dá třeba i rychlý gól, soupeře by mohla dostat pod tlak.

Dorazte tedy 6. dubna v 10:15 a podpořte domácí tým! 

 

Kdy 6. dubna 2024 od 10:15 hod.
Kde

 Za Vodojemem Chrudim   Vstupenky

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.