Středa, 7.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Chrudimsko – Hlinecko se představí na Regionech 2009

Tourism expoTuristická oblast Chrudimsko – Hlinecko se za podpory Evropské unie představí na dalším veletrhu cestovního ruchu. 9. společná výstava měst, obcí, mikroregionů a podnikatelů celé České republiky Regiony České republiky 2009 proběhne na výstavišti v Lysé nad Labem od pátku 13. února do neděle 15. února 2009. Na výstavu jede oblast stejně jako minule s návštěvnickou Ladou naplněnou brožurami a prospekty.

“Tentokrát Lada ovšem nebude přímo na stánku, ale před halou výstaviště jako upoutávka na stánek. Podobně tomu bude i na veletrhu HAPPY TRAVEL + 1000 Cest po našem kraji, který proběhne na konci března v Pardubicích,” přibližuje Málek.

Společná výstava měst, obcí, mikroregionů a podnikatelů České republiky představí na svém devátém ročníku v roce 2009 nabídku cestovního ruchu v regionech, možnosti podnikání, územní plány, nabídku lokalit pro výstavbu bytů, komunální techniku, ale také příklady regionálního rozvoje, rozvoje venkova, čerpání finančních zdrojů z evropských fondů. Města a obce se pochlubí svojí občanskou vybaveností, mezinárodními kontakty, kulturním a společenským životem, předvedou produkty ediční činnosti. Podnikatelé připraví nabídku regionálních produktů.

Prezentace na výstavách je součástí projektu Informační a propagační kampaň turistické oblasti Chrudimsko – Hlinecko a je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj z Regionálního operačního programu NUTS II. – Severovýchod.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.