Chrudimsko – Hlinecko se představilo v Národním domě na Vinohradech

Národní důmVe středu 24. února 2010 se Chrudimsko – Hlinecko představilo více než třem stovkám odborníků na cestovní ruch na šestém ročníku seminářů profesionálů v cestovním ruchu České republiky.

 

“Prezentovali jsme zde novinky letošní sezóny, mezi které patří například cyklopůjčovna Českých drah nebo stezky na Podhůře.  Kromě toho jsme turistickým průvodcům nabídli i návštěvu Muzea kamenictví a obuvi ve Skutči, ale také Sečskou přehradu. A to nejenom pro kempaře, ale i větší pohodáře, kteří by chtěli strávit léto v nově dobudovaném čtyřhvězdičkovém komplexu hotelu Jezerka,” říká místostarosta města Chrudim Roman Málek.

 

Letos proběhl již šestý ročník této akce, která má za cíl seznámit zástupce průvodců, incomingových cestovních kanceláří, cestovních kanceláří se zaměřením na domácí cestovní ruch,  novinářů a studentů s turistickými novinkami pro nadcházející sezónu a předat jim aktuální informace praktického rázu. K dispozici účastníkům jsou i nové regionální informační a propagační tiskoviny a na závěr, již tradičně,  všichni účastníci obdrží také CD “Poznejte regiony ČR 2010” a Certifikát o absolvování školení, uznávaný např. Asociací průvodců ČR.

 

Turističtí průvodci se o Chrudimsko – Hlinecko nezajímají poprvé. V loňském roce část průvodců přijela do Chrudimi seznámit se s městem a jeho památkami.

 

Účast Chrudimska – Hlinecka byla možná za podpory Destinační společnosti východní Čechy a Czech tourism.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.