Chrudimský Silvestr navštívilo přes tisíc lidí, o půlnoci zazněla státní hymna

Chrudimský Silvestr navštívilo přes tisíc lidí, o půlnoci zazněla státní hymnaChrudim – oslavy příchodu nového roku jsou spojeny s estrádami a společenskými setkání. V duchu hesla „Chrudimáci sobě” se rozhodla skupina chrudimským občanů připravit Silvestr na náměstí. Přestože od počátku říkali, že ohňostroj se konat nebude, další chrudimští občané se připojili a udělali skvostný ohňostroj. Jeho hodnota dosáhla odhadem sedmdesáti tisíc korun.

 

„Sláva,podařilo se! Díky více jak tisícovce lidí, co přišla dneska (vlastně včera) na pozvání Romana Málka, Davida Kasala, Jirky Hradce a Fandy Pilného na chrudimské náměstí. Bylo to super! Díky moc vše za dodržení pravidel – fakt klobouk dolů, díky za dodržování “odpaliště”… Sice jsem neměl ani chlebíček, ani džus, ale byl to krásný Silvestr,” okomentoval v pět ráno na svém facebookovém profilu jeden z pořadatelů Roman Málek. Ten si cenil velmi dobré ukázněnosti všech účastníků.

V rámci večera vystoupila skupina Bylo nás pět pod taktovkou Petry Staré a chvíle zpříjemnil i Karel Hynek Gott.

SilvestrDva z pořadatelů František Pilný (vlevo) a Roman Málek (vpravo) z krátkého videa z náměstí na Youtube, které se neslo téměř v duchu silvestrovského Alles gute 🙂

O půlnoci překvapila skupina pořadatelů – podnikatel František Pilný, lékař Jiří Hradec, primář dětského oddělení a poslanec David Kasal společně s produkčním Romanem Málkem, když po odpálení šampaňského společně s kapelou zazpívali státní hymnu.
„Pořadatelé pro více jak stovku příchozích připravili kalendáře a hned trojice vyhrála ceny ve slosovací soutěži. Například let nad Chrudimí vyhrála Jana Skálová,” uzavírá spolupořadatel František Pilný.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.