Pondělí, 2.10.2023
Ostatní volný časVolný čas

Čokoládový festival láká nejen na sladkosti, ale i na balónky

Po tříleté pauze se opět vrací Čokoládový festival do Pardubic. Od pátku 22. do neděle 24. září 2023 na vás čeká v pardubickém IDEONU kulinářská přehlídka a prodejní stánky s čokoládovými delikatesami. Jako bonus pak můžete navštívit Balónkovou výstavu.

Čokoládový Festival, pořádaný agenturou ChrisEvents, je jedinečnou událostí pro všechny milovníky čokolády a cukrovinek, kteří mají chuť se pobavit, pochutnat si a případně se i přiučit vaření s čokoládou.

Návštěvníci se mohou těšit na kulinářskou přehlídku od foodblogerky Květy Vondrákové (Lahodnosti.cz) – Kreativní a zdravé vařeni s čokoládou. Děti si budou moct připravit sladké dezerty s Václavem (Mr. Vonka). Chybět nebude ani Jana Pavlusková s její famózní marmeládou.

Letos pořádáme zajímavou soutěž – hru o poklad. Pět klíčů k pokladu bude uschováno do zlatých čokoládových pohárků, které si budou moci zakoupit u vstupu za 30 Kč. Ale pozor, pouze jeden z těchto klíčů otevře truhlu s dárky od našich sponzorů a odměnou 5.000 korun.

Návštěvníci budou mít možnost ochutnat a zakoupit různé druhy čokolád u více než 40 stánků: ČokoFontana, Kamelie – víno z Francie, Mr.Vonka, Jablíčko, Čo-Xo, Čokoládovna Janek, Šmakujto, Koruna pralinky, Chocothopia, Judith sweet art, Kamila Chocolates a mnoha dalších.

Pro děti bude opět připravený stánek s malováním na obličej, nejlepší balonkář v republice Tomáš Okurek a jeho vystoupení, stánek s malováním čokoládou a barevným pískem.

Pokud chcete ochutnat čokoládové pivo, čokoládový kebab, ovoce s čokoládou a mnoho dalšího, co si doma jen tak nepřipravíte, zapište si termín festivalu do svého kalendáře.

Čokoládový festival

 

Kdy 22. – 24. září 2023
Kde IDEON Pardubice

 

Čokoládový Festival 2023 - dny

 

Čokoládový Festival 2023 - vstupné

 

Čokoládový festival - plakát

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.