Pondělí, 5.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Crazy komedie Válka je vůl

Crazy komedie Válka je vůl

Ve čtvrtek 17. ledna 2013 skoro přesně v 18:18 hodin máte možnost shlédnout ve Společenském domě ve Slatiňanechdivadelní představení s názvem Válka je vůl, který si pro vás připravil spolek HANBA neboli Hromada Amatérských Neherců Bez Ambicí.

Spolek HANBA tvoří převážně členové Vodáckého sdružení Kačeři Chrudim a také jejich přátelé. V rámci své letošní divadelní minitour si vám dovolí představit ulítlou crazy komedii chrudimského autora Jana Slavíka Válka je vůl. Jediní dva odvedenci v rámci mobilizace, jinak oba pacifisti, jsou vrženi do vojenského prostředí a následně do víru válečného konfliktu. Během celé doby hledají odpověď na otázku, proč vlastně válčí. Díky své nešikovnosti nakonec válku rozhodují a stávají se z nich národní váleční hrdinové in memoriam. O nic z toho ale nestáli, protože jejich zájem se soustředil na úplně jiné, prozaičtější věci. Ženy, jídlo, spánek…

Během představení proběhne i slavnostní přehlídka vojsk včetně tankové divize a leteckých sil. Chcete-li se tedy dozvědět, jak se stát válečným hrdinou, určitě se přijďte podívat.

Předprodej vstupenek v pokladně divadla, vstupné je 40 Kč.

Crazy komedie Válka je vůl

Náš portál je mediálním partnerem této akce.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.