Pondělí, 2.10.2023
Sport

Zimní radovánky pro řidiče tuto sobotu na CzechRingu

Zimní radovánky pro řidiče tuto sobotu na CzechRinguHradec Králové – organizátoři letního duálního závodu BMWrace, který proběhne v červnu 2013, se rozhodli pro majitele aut připravit netradiční zimní projížďku na královéhradeckém CzechRingu v areálu Festival parku na letišti. Akce se koná již tuto sobotu 19. ledna 2013.

S nadílkou sněhu jsme na sobotní odpoledne 19. ledna 2013 připravili jako poděkování našim fanouškům na Facebooku za prolomení prvních 100 LikeUp stránek BMWrace malý dárek. Od 13.30 do 16.30 hodin bude plně k dispozici areál okruhu CzechRing. Asfaltový povrch se štědrou sněhovou nadílkou a s teplotou hluboce pod bodem mrazu připraví zaručeně velkou porci zábavy. Bude se jezdit po celém areálu i v místech, kde se v létě rozkládala motokárová dráha,” říká ředitel akce Vojtěch Chaura.

Zájemci se musí dopředu přihlásit na e-mailu chaura@bmwrace.cz a uvést své jméno a auto. Startovné pro účastníky je čtyři sta korun na celé odpoledne.

Samotný závod BMWrace je naplánován na 21. až 23. června 2013. Oproti loňskému ročníku bude hlavním dnem sobota, kdy je připraven nejen samotný závod, ale i bohatý doprovodný program. Informace o připravovaném programu a možnost registrace jsou k dispozici na stránkách BMWrace” doplňuje tiskový mluvčí Roman Málek.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.