CRFreeNet obstál v soutěži Byznys Rebel 2008

Logo CRFreeNetV každé oblasti jsou ustálená pravidla, která se někteří snaží ve prospěch svých zákazníků či uživatelů měnit. Soutěž Byznys Rebel 2008 hledala takové subjekty, které nabízejí výrobky a služby za jiných, pro zákazníky příznivějších podmínek, než je na trhu běžné. Šanci získat ocenění měly například společnosti, které neúčtují matoucí příplatky a nelákají lidi na neúplné ceny, ale naopak dávají něco navíc, například neomezenou záruku nebo nesvazují zákazníky smlouvami.

Titul Byznys Rebel Pardubického kraje 2008 získalo chrudimské neziskové občanské sdružení CRFreeNet, když zaujalo porotu těmito srozumitelnými výhodami:

1. Do sítě CRFreeNet se může připojit zdarma každý a není povinován odběrem žádných placených služeb. Komunikace uvnitř sítě je zdarma.

2. Pro připojení můžete použít vlastní připojovací zařízení.

3. Pokud si koupíte od CRFreeNet připojovací zařízení, žádná smlouva vám neurčuje, kolik dalších měsíců musíte být zákazníkem.

4. Všichni uživatelé, kteří využívají u CRFreeNet bránu do Internetu, mají přidělenu stejnou rychlost. Přenesená data rychlost neovlivňují.

5. Připojení k Internetu je možné operativně zablokovat, třeba na dobu, kdy jste na dovolené. Poměr dní odpojení se pak odečítá z měsíčního poplatku.

6. Každý připojený získává zdarma zabezpečený e-mail, osobní FTP účet a prostor pro web. Odběr placených služeb není podmínkou.

7. Obecně prospěšné a jiné neziskové organizace mohou být připojeny k Internetu zdarma.

8. CRFreeNet podporuje telefonování přes Internet, a to i speciálním tarifem se symbolickým měsíčním poplatkem pro ty, kdo si Internet pořizují jen pro volání.

9. Pokud se uživatelé zaregistrují u počítačového dodavatele CRFreeNet, mohou u něj nakupovat za velkoobchodní ceny.

10. Uživatelé jsou zváni na bezplatné kurzy zajímavých svobodných technologií.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.