Neděle, 1.10.2023
FutsalSport

Čtvrtfinále je tu – přijede Helas Brno

Čtvrtfinále je tu - přijede Helas BrnoJiž v úterý 31. března 2015 prověří připravenost chrudimského ERA-PACKu v úvodním čtvrtfinálovém zápase sedmý tým tabulky základní části Helas Brno. Zápas se odehraje tradičně v chrudimské Sportovní hale od 20 hodin.

V jakémkoliv sportu, u mužů i u žen, vždy se za vrchol sezóny považuje play-off. A právě to v úterní večer odstartuje prvním čtvrtfinálovým zápasem, ERA-PACK Chrudim na domácím hřišti vyzve Helas Brno. V sérii je desetinásobný mistr ohromným favoritem a žádný z fanoušků si jistě nepřipouští možnost neúspěchu. 

Helas Brno
Helas Brno se stále snaží vrátit do předchozích let, jejich finálová účast je ale v současné době minulostí. Po dvou exkurzích do druhé ligy se brněnské mužstvo pokusí o senzační postup do semifinále. Nakonec sedmý tým tabulky vstoupil do nové sezóny špatným způsobem, v prvních třech kolech neuhrál ani jeden bod, co hůře, vstřelil pouze jedinou branku. Nakopla ho až porážka proti teplickým futsalistům, se silným soupeřem drželo Brno dlouho šanci na bodový zisk a nakonec si domů odvezlo těsnou prohru 2:1.

Od té doby uhrál Helas hodně zajímavých výsledků, těšit ho může například drtivá výhra nad celkem sešívaných. V konečném součtu to Helasu stačilo na sedmé místo, které je poslalo v prvním kole play-off právě do Chrudimi. Mužstvo s řadou individualit se směrem dopředu příliš neprojevovalo, s 60 vstřelenými brankami patří k nejhorším týmům celé soutěže. Proti ERA-PACKu se v letošní sezóně ještě neprosadilo.

Čtvrtfinále je tu - přijede Helas Brno

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.