Středa, 7.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Je vás víc než pět a jedete společně na Rock for People?

Rock for People - trikaPak máte letos jedinečnou šanci užít si s celou partou festival naplno. Pokud si od 29.3. 2015 do 12.5.2015 do Hradce nebo do 12.6. do Plzně objednáte celofestivalové vstupenky najednou v počtu 5 nebo více vstupenek, dostanete od nás každý tričko Rock for People se jménem vaší party a každý navíc budete mít možnost společného stanování ve zvláštní partičkové zóně kempu!

 

A to není všechno! Pokud bude vaše hromadná objednávka na víc než 10 celofestivalových vstupenek, dostanete k tomuhle ještě na přivítání 2 nápoje a 2 žetony do sprchy na osobu.

Dobře, takže jak to všechno funguje?

1. Zvolíte si mezi sebou důvěryhodnou osobu, které se nebojíte svěřit své peníze. Tomu budeme říkat šéf partičky.

2. Šéf udělá hromadnou objednávku celofestivalových vstupenek přes GoOut (do HK tady nebo do Plzně zde) – koupí najednou pět nebo více vstupenek. (Pozor, akce platí pouze na GoOut, všechny lístky musí být odsud.)

3. Zaplatí přes GoOut kartou, kdy máme peníze hned.

4. V okamžiku, kdy se vaše peníze přičtou na naše účty, dostane od nás šéf party e-mail, ve kterém bude stát, že jsou vstupenky připraveny k vytištění. Po zadání své e-mailové adresy do kolonky v sekci Partičky (na webu daného festivalu – buď HK nebo Plzně), přijde vám kód s unikátní adresou, na které budete vybírat trička.

5. Na téhle stránce musí šéf celé vaší partě vybrat JEDNU barvu triček, JEDEN MOTIV, typ (pánské/dámské), velikost pro jednotlivé členy a zadat jméno party. Jak můžou trička vypadat, se podívejte zde:

Hradec Králové     Plzeň

6. Když šéf vybere motiv, barvu, velikost, zda pánské či dámské triko a název party, musí vyplnit e-maily všech členů party, aby se jim mohl odeslat informativní e-mail. Šéf nesmí zapomenout na sebe! Motiv, barva a jméno party jsou nadále společné pro všechny z party. Dávejte pozor a vybírejte pečlivě, jednou vybrané tričko už se nedá změnit.

7. Když je vybráno, vše se automaticky odešle do tiskárny a vašemu šéfovi přijde potvrzovací e-mail. V tom bude informace o tom, kde na festivalu může celý balík vyzvednout, aby vám mohl trička rozdat.

NĚKOLIK DŮLEŽITÝCH POZNÁMEK
• Akce platí od 29. března do 12. května pro RfP v Hradci Králové a do 12. června pro RfP Europe v Plzni. Pokud si do 12.5. pro HK nebo do 12. 6. pro Plzeň nevyberete tričko, tiskárna ho nestihne vyrobit.
• Pokud vás bude více než 10 a budete chtít nápoje, šéfovi vaší party musí být více než 18 let.
• Akce se vztahuje jen na celofestivalové vstupenky beze slev. Tuto akci nelze kombinovat s žádnou dostupnou slevou.
• Akce platí pouze při nákupu vstupenek přes GoOut na webu festivalu, jiné předprodejní portály tuto akci nepodporují.

Rock for People - trika

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.