Desková hra Farmáři – dárek pod stromeček od Albi

Desková hra Farmáři - dárek pod stromeček od AlbiDesková hra Farmáři od společnosti ALBI

Malorka – ostrov zeleně, azurového moře a krásných útesů – to vše naleznete ve hře Farmáři. Prosluněné pláže, nádherné mandloně a citrusovníky všude kam se podíváte. Olivové háje každého očarují svým tajemným kouzlem a sladké hrozny dozrávající na žhavém slunci vybízí k ochutnání. Uprostřed této krajiny stojí velký větrný mlýn a vedle něho majestátní starobylá kamenná budova: vaše ovocná FARMA.

Zaposlouchejte se do šumění větru, který pohání váš mlýn! Ale dost bylo lenošení. Je čas sklizně a to nejsladší a nejlepší ovoce ze všech jižních krajů čeká na očesání. Skliďte včas svou úrodu, zapřáhněte věrného oslíka a vydejte se na ovocný trh. Jen tak se můžete stát nejúspěšnějším farmářem na ostrově.

Desková hra Farmáři - dárek pod stromeček od AlbiFarmáři jsou rodinná hra s jednoduchými pravidly, ve které budete potřebovat i trochu strategie. Obsahuje spoustu dřevěných hracích dílků ve tvaru různých typů ovoce a pravidla v českém i slovenském jazyce.

Hra obsahuje: 

Hrací deska, 12 lopatek větrného mlýna, 42 kartiček s ovocem, 10 kartiček Finca, 6 dřevěných vilek, 108 kusů ovoce (po 18 od každého druhu – pomeranče, citrony, mandle, fíky, olivy a víno), 16 speciálních kartiček v barvách hráčů, 20 figurek sedláků v barvách hráčů, 4 bonusové kartičky, 8 kartiček vozíků  tažených osly, pravidla.

 

 

AlbiDistributor:   Albi (www.albi.cz)
Autor: Ralf zur Linde a Wolfgang Sentker
Rok vydání: 2009

Počet hráčů: 2 – 4
Doporučený věk:
10+
Hrací doba:
45

 

 

Hru si můžete přijít zahrát do naší herny Hrajeme si s Chrudimkou.

Deskovou hru Farmáři si lze zakoupit na http://www.modernihry.cz/product_info.php?products_id=598 nebo pokud dáváte přednost kamennému obchodu, pak si zajděte do pardubického AFI Paláce, kde najdete prodejnu ALBI.

Více na www.albi.cz či www.modernihry.cz

 Moderní hry - portál ALBI 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.