Středa, 29.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Dnes na ČT4 Sport -Tango Brno ver. ERA-PACK Chrudim

ERA-PACK Chrudim, foto: Jaromír Zajíček, www.FotoZajda.cz26. listopadu 2009 od 18 hodin, ČT4 Sport

Dnes si mohou chrudimští hráči ERA-PACKu Chrudim spravit chuť po nevydařeném UEFA Futsal Cupu. Tato fáze již skončila a nyní se vracíme do ligové reality. Dnes ERA-PACK zajíždí na půdu 2. mužstva ligové tabulky – FC Tango Brno. Utkání začíná od 18 hodin v brněnské hale KP Brno a můžete ho sledovat přímým přenosem na obrazovkách na kanálu ČT4 Sport.  

Dnes jde o předehrávku 15. kola 1. futsal ligy. Domácí Tango se nachází na 2.místě tabulky s 25 získanými body. ERA-PACK je o jednu příčku výše a na kontě má bodů 30. Jedná se jednoznačně o šlágr kola. Brno půjde do utkání sebevědomě a jeho hráči se budou chtít před domácím publikem a televizními obrazovkami ukázat. Uvidíme, co s hráči ERA-PACKu udělá již zmíněná účast v UEFA Futsal Cupu. Otázkou také může být v jaké sestavě se Chrudim představí, protože během UEFY se sestava točila téměř každý zápas. Nicméně ERA-PACK má široký kádr a postaví to nejlepší, co bude k dispozici.

 

Držíme palce našim futsalistům!

 

Více na www.fkerapack.cz.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.