Děti zpívají ABBU

Děti zpívají ABBUPříležitost pro všechny mladé zpěváky a zpěvačky!

Zazpívejte si živě na pódiu s nejlepší světovou tribute ABBA kapelou při jejích únorových koncertech po celé ČR a zažijte unikátní atmosféru legendárního koncertu ve Wembley v roce 1979!

Revivalová kapela ABBAGAIN poprvé přijíždí do České republiky a spolu s ní i příležitost pro všechny mladé talentované zpěváky a zpěvačky. Prostřednictvím soutěže “Děti zpívají ABBU!” hledají pořadatelé Ticket Art a Aktiv Event děti od 6 do 13 let, které si zazpívají na jednom ze sedmi koncertů živě přímo na jevišti píseň “I Have a Dream“.

V únoru 2011 proběhne v České republice celkem 7 vystoupení “ABBA  THE CONCERT” a pro každý hledáme 20 až 25 mladých talentů. V odpoledních hodinách v den konání koncertu proběhne setkání a zkouška s kapelou, samotný výstup se nachází v první polovině koncertu (cca po 40-50 minutách), poté lze s menšími dětmi odejít. Pro doprovod pořadatel poskytne jednu vstupenku zdarma.

Jak se můžete do soutěže přihlásit?

Stačí poslat svou nahrávku písně “I Have a Dream” (ať již pomocí karaoke podkladu, hrou na klavír či jiný nástroj nebo jen “a capella”) a fotografii v pestrobarevném oblečení ve stylu 70. let, ve kterém budete taktéž vystupovat. Veškeré podklady pro nazpívání písně naleznete ke stažení na http://www.detizpivajiabbu.cz/.

Přihlášku lze podat elektronicky pomocí formuláře na výše uvedeném webu, posláním na e-mail nebo zasláním poštou na adresu pořádající společnosti TICKET ART PRAHA, s.r.o.

Uzávěrka pro posílání vašich příspěvků je 20. ledna 2011, neváhejte tedy a využijte tuto jedinečnou příležitost!

 

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.