Sobota, 1.4.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Eagles na své Long Road out of Eden

Skupina EaglesSkupina Eagles vystoupí v rámci turné “LONG ROAD OUT OF EDEN” 8. června 2009
v pražské O2 areně.

Po úspěchu, který zaznamenala se svým platinovým albem Long Road Out of Eden, vystoupí skupina Eagles 8. června 2009 živě v pražské O2 areně. Kapela, která v současnosti hraje ve složení Glenn Frey, Don Henley, Joe Walsh a Timothy B. Schmit, zahraje vedle skladeb z aktuálního alba Long Road Out of Eden, jako How Long a Busy Being Fabulous, i své klasické hity – Hotel California, Take It Easy a další.

Vstupenky se začnou prodávat v pátek 19. prosince v síti terminálů společnosti SAZKA. Jejich cena se pohybuje v rozmezí 1290 – 1990 Kč. Rezervace bude od 20. prosince možná na www.sazkaticket.cz. Eagles se rovněž spojili s agenturou iloveallaccess.com a nabídnou při koncertu v O2 areně všem velkým fanouškům skupiny naprosto ojedinělý zážitek v rámci VIP balíčků. Pro bližší informace navštivte, prosím, www.iloveallaccess.com.

Platinové album Long Road Out of Eden hned po svém vydání 30. října loňského roku vyskočilo na špici žebříčku prodejnosti a díky úspěchům v následujících 9 týdnech se stalo neprodávanějším skupinovým albem roku 2007. V letošním roce získali Eagles se skladbou How Long i cenu Gammy.

Eagles prodali po celém světě více než 120 milionů alb, získali 5 cen Grammy a 5 jejich hitů se pyšnilo titulem No.1 Single. Album Their Greatest Hits 1971-1975, kterého se prodalo přes 29 mil. kusů, se pyšní titulem nejprodávanější album všech dob. V roce 1998 vstoupili Eagles do Rock & Roll Hall of Fame.

Pro další informace navštivte, prosím, internetové stránky skupiny na www.eaglesband.com a www.myspace.com/eaglesmusic.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.