Pondělí, 2.10.2023
Ostatní volný časVolný čas

Řemeslná sobota ve Skutči

Řemeslná sobota ve SkutčiJiž potřetí ožije Muzeum obuvi a kamene ve Skutči řemesly. V sobotu 17. srpna 2013 uvidíte při práci kováře, kameníka i zručného ševce. Díky nadšeným sběratelům bude v chodu řada unikátních stabilních motorů, které v lomech poháněly kompresory na stlačený vzduch, vrátky nebo také drtiče a třídiče štěrku. Prohlédnete si i funkční železniční model H0. Na děti čeká loutkové divadlo plné písniček a na hravé návštěvníky celodenní soutěž o zajímavé ceny. Chybět nebudou ani tradiční komentované prohlídky stálými expozicemi, hry pro děti a drobný prodej např. keramiky, šperků, šité dekorace, drátovaných výrobků, medu, medoviny, staročeských placek.

ZAPOJTE SE DO SOUTĚŽE A VYHRAJTE
Objevíte-li při Řemeslné sobotě v expozicích obuvnictví a kamenictví správné odpovědi na 5 zvídavých otázek, budete zařazeni do slosování o následující ceny:
1.    cena – poznávací let pro 3 osoby, Aeroklub Skuteč
2.    cena – vstupné pro 2 osoby na divadelní představení LIMONÁDOVÝ JOE, Kulturní klub Skuteč
3.    cena – 2 celodenní rodinné vstupenky na letní koupaliště, Městská sportoviště Skuteč

Každý z návštěvníků akce získá ke vstupence zároveň 15% slevový kupón na odběr zboží firmy Botas a.s. Uplatnit jej může pouze v podnikové prodejně Botas a.s. a na jejím e-shopu.

Vstupné: 50 Kč (dospělí), 25 Kč (děti do 15 let)

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.