Pátek, 19.4.2024
FutsalSport

ERA-PACK Chrudim posedmé mistrem

Čtvrté finále Jetbull Futsal ligy přineslo výhru ERA-PACKu Chrudim a to znamená, že tento tým již posedmé, z toho popáté v nepřetržité řadě, získal ligový titul. Může se tak těšit z trofeje a chystat se i na los dalšího ročníku UEFA Futsal Cupu.

Před zápasem poblahopřáli Paulinhovi k jeho narozeninám a byl to tento hráč, kdo ve 2. minutě překonal Žďánského, čímž poslal Teplice do vedení. To ale nemělo příliš dlouhého trvání, vydrželo pouze do 8. minuty, kdy Michal Mareš vyrovnal. Na něj v rychlém sledu navázali i jeho spoluhráči a skóre se otočilo na 1:3. Navíc do přestávky ještě Vladyka navýšil vedení na stav 1:4 a již o přestávce se zdálo být rozhodnutoDěkujeme.

Po změně stran se domácí snažili stáhnout náskok Chrudimi, ale ve snaze o ofenzivní hru vznikaly mezery v jejich obraně a ty Chrudim využívala. Vedla již hrozivých 1:7, potom Balticflora snížila na 3:7, ale to bylo z její strany vše. Tečku za utkáním udělal Roman Mareš, který do odkryté branky při power-play skóroval přes celé hřiště.

Pak už mohly začít oslavy sedmého chrudimského titulu. Pozici nejlepšího střelce soutěže udržel Dentinho, na něhož ale dotíral Petr Vladyka, který celkově skončil jen o jediný gól za svým klubovým kolegou. Nejlepším hráčem finálové série byl vyhlášen chrudimský Michal Mareš.

Balticflora Teplice ERA-PACK Chrudim 3:8 (1:4)
Branky: 2., 31. Paulinho, 33. Ricardo – 8., 11. Mareš M., 9., 36. Mareš R., 13., 30. Vladyka, 9. Popelka, 26. Sidney, 27. Max.
Teplice: Kalina, Račuk – Rodrigo Taverna, Ricardo, Paulinho Rabisco, Guilherme, Tolstov, Joao Leite, Marcinho, Fábio, Salák, Mažári.
Chrudim: Žďánský, Meller – Mareš R., Mareš M., Max, Denitnho, Rešetár, Vladyka, Sidney, Popelka, Mikan, Kroulík.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.