ERA-PACK rozdrtil Vysoké Mýto

ERA-PACK rozdrtil Vysoké Mýto, foto: Ivana HoškováRychlý vedoucí gól hostů vyvolal bleskovou reakci domácích a pak už to byl ERA-PACK, kdo diktoval tempo a průběh utkání. Tak vypadalo páteční východočeské derby mezi mistrovskou Chrudimí a hosty z Vysokého Mýta. A scházelo jen málo k tomu, aby lídr tabulky naděloval další desítku.

Utkání začalo překvapivě, když po nedorozumění v domácí obraně skóroval Vácha do odkryté branky. Ale netrvalo dlouho a Chrudim se dostala do svého obvyklého tempa a rychle srovnala skóre a šla do vedení. Po vyrovnání Michala Mareše, který po zemi překonal Gerčáka, přišel gól Dentinha, který se tak minimálně do soboty posunul do čela tabulky střelců před zručského Angellota.

ERA-PACK rozdrtil Vysoké Mýto, foto: Ivana HoškováV prvním poločasu padaly góly již jen do sítě Vysokého Mýta a většinou se tak stávalo po velkých chybách a ztrátách míčů v obraně hostujícího celku. Nejzbach zahrozil jen výjimečně, největší šanci měl opět střelec úvodního gólu Vácha, ale Mellera nepřekonal.

Po přestávce již působili hosté hodně rezignovaným tónem. Domácí hrající bez Lukáše Rešetára měli jasně navrch, ale skóre příliš nenarůstalo a na konečných 9:1 ho navýšili díky slepeným gólům Mikan a Popelka až v předposlední minutě.

ERA-PACK Chrudim si tak po úvodní zápletce připsal suverénně další tři body, Nejzbach Vysoké Mýto se dál potácí na spodních patrech tabulky…

ERA-PACK Chrudim – Nejzbach Vysoké Mýto 9:1 (5:1)

Branky:
3. Mareš M., 6. Douglas, 9. Dentinho, 11., 27. Vladyka, 16., 39. Mikan, 31. Cacau, 39. Popelka – 1. Vácha.

Sestava ERA-PACKu: Meller, Žďánský – Mareš R., Mareš M., Dentinho, Mikan, Kroulík, Vladyka, Douglas, Popelka, Cacau

Sestave Nejzbachu: Gerčák, Morong – Formánek, Kaňkovský, Novotný, Beneš, Vágner, Unger, Gerčák J., Lištván, Vácha, Jelínek

foto: © 2010 Ivana Hošková

zdroj: eFutsal.cz

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.