Středa, 12.6.2024
FutsalSport

ERA-PACKU chybí pouze jeden bod od vítězství

ERA-PACKU chybí pouze jeden bod od vítězství , foto: Jaromír Zajíček , www.fotozajda.czV sobotu 22. května 2010 jsme byli svědkem skvělého zápasu. FK ERA-PACK Chrudim zvítězil nad FC Balticflora Teplice 5:3. Teplicím nepomohla domácí půda ani bouřlivá podpora ze strany fanoušků.

Chrudim tak vede 2:1 na zápasy. O vítězství se tak může rozhodnout již v pondělním (24. května 2010) duelu těchto týmů, ten se opět odehraje na půdě Teplic od 20 hodin v hale Na Stínadlech. V sobotním zápase byl jedním z nejúspěšnějších hráčů Petr Vladyka, který střelil dva góly a tím pomohl ERA-PACKu k náskoku nad Balticflorou. Za zmínění také stojí poslední gól, Michala Mareše, který střelil v poslední minutě, přes celé hřiště do prázdné branky. Tím zpečetil konečný stav 5:3 (2:1 na vyhrané zápasy). Čtvrtý finálový zápas můžete vidět v on-line přenosu na ČT 4 Sport.

Ota Stejskal, trenér ERA-PACKu:
“Rozhodující bylo, že jsme po vyrovnávacím gólu Teplic nezpanikařili. A právě naopak se nám během minuty podařilo získat tříbrankový náskok. Bcacauojovný soupeř poté dotáhl naše vedení až na rozdíl jediného gólu, ale v té době potvrdil náš brankář Tomáš Meller několika zákroky, že je opravdu extratřída. V závěru se nám podařilo ubránit i power play soupeře a dokonce přidat pečetící gól Michalem Marešem. Doufám, že podobný výkon zopakujeme i v pondělním čtvrtém finále, po němž bychom už chtěli slavit obhajobu titulu.”

Balticflora Teplice – ERA-PACK Chrudim 3:5 (0:1)
Branky:
24. Guilherme, 26. a 33. Tolstov – 12. a 25. Vladyka, 25. Max, 26., 40.  Mareš   M.
Teplice: Forssetto, Kalina – Evandro, Vini, Graciano, Guilherme, Tolstov, Isaev, Dlouhý, Reinhardt, Hafenrichter.
Chrudim: Meller, Hlouš – Mareš R., Max, Mikan, Mareš M., Kopecký, Rešetár, Cacau, Vladyka, Popelka.

 

ERA-PACKU chybí pouze jeden bod od vítězství

 

Více info na fkerapack.cz a  efutsal.cz

Fotogalerii ze zápasu naleznete zde.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.