Estela Palaris Orbito – tradiční filipínské duchovní léčení v Pardubicích

Estela Palaris Orbito4. července 2017 
od 12:00, Sféra Klub Diochi – Pardubice

Reverendka Estela Palaris Orbito pochází z rodiny filipínských léčitelů. Narodila se v roce 1971 na Filipínách a je maminkou tří dětí. Dar léčení obdržela ve 14 letech a léčitelskou praxi zahájila v 17 letech – její praxe tedy trvá již přes 28 let. V České republice působí od roku 2012 a pravidelně navštěvuje duchovní centra a místa. 

Estela Palaris Orbito na svých misích působí z požehnání Mons. Marcose Orbita a Mons. Alexe Orbita a má veškerá povolení potřebná k působení spirituálního léčitele v Evropě a ve světě. Na Filipínách vykonává duchovní a léčitelské mise a také opakovaně asistovala při duchovních misích Mons. Alexe Orbita a Mons. Marcose Orbita. Na Filipínách působila ve spirituálních centrech „Pyramid of Asia“ a „Pyramid for Light“, která založil Alex Orbito.
Více na www.pyramidofasia.org a www.pyramid4light.org.

Estela je také členkou asociace „Interfaith Spiritual Church“, kterou založil Mons. Marcos Orbito. Je členkou asociace „Kruhu filipínských léčitelů“ jejímž prezidentem je Mons. Alex Orbito.

Estela je duchovní léčitelka s více než dvacetiletou praxí. Při spirituálním léčení dochází k odstranění energetických bloků v těle, mysli či duši člověka a tím mizí i příčina nemoci. To, co léčí, je Světlo a Boží láska. Estela, jak sama říká, je pouhým prostředníkem. Důležitou součástí duchovního léčení je také náš přístup – naše otevřenost, naše víra a ochota odevzdat se celému procesu. Léčení je vhodné pro děti i dospělé.

 

Program setkání:
úvodní slovo Reverendky Estely Palaris Orbito
krátké seznámení s filipínským duchovním léčením
společná modlitba a žehnání Vámi přinesených předmětů,vody a fotografií Vašich blízkých, kterým chcete pomoci
hromadné léčení a osobní požehnání
individualní léčení

 

Estela Palaris Orbito - tradiční filipínské duchovní léčení

 

Více na http://barakacentrum.cz

 

Diochi

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.