Exkurse do Českého rozhlasu Pardubice v rámci projektu Mladí novináři

Exkurse - Český rozhlas PardubiceV pátek 14. listopadu 2008 navštívili mladí chrudimští novináři, kteří se zapojili do stejnojmenné série workshopů na téma žurnalistika a fotografie, budovu a prostory Českého rozlasu Pardubice. Ten sídlí v příjemné historické budově nedaleko Pernštýnského náměstí v Pardubicích – v ulici Svaté Anežky České 29.

Během více než hodinové exkurse se nám věnovala zejména místní redaktorka Kateřina Prouzová, jejíž hlas mnozí z vás z rozhlasových vln moc dobře znáte. My ji mohli poznat osobně!

Kateřina nás provedla místnostmi, které zajišťují každodenní vysílání, ukázala technické zázemí, popsala rutinu i to, co je na práci v rádiu zajímavé a odlišné např. od televize či tištěných médií. Nezapomněla ani na veselé zážitky z natáčení 🙂Exkurse - Český rozhlas Pardubice

Exkurse byla pro všechny z nás zajímavá a poutavá a já tímto ještě jednou děkuji za prostor a čas, který nám Kateřina Prouzová i její kolegové věnovali.

Koho z vás zajímá novinářská a fotografická teorie a praxe, ti ať neváhají a napíší na e-mail redakce@chrudimka.cz. Několik volných míst v našich workshopech stále ještě zbývá!

Projekt Mladí novináři – Chrudimka žije byl podpořen v rámci programu Make a Connection – Připoj se. Děkujeme za podporu.

Redaktor - Hajda

 

Exkurse - Český rozhlas Pardubice

 

 

 

 

 

 

 

Exkurse - Český rozhlas Pardubice

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.