Pondělí, 5.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Festival fantazie navštíví herečka Natalia Tena

Natalia TenaNávštěvníci Festivalu fantazie 2012, který se koná ve dnech 29. června až 8. července 2012 v Chotěboři, se mohou těšit na atraktivního hosta. Účast totiž přislíbila britská herečka Natalia Tena, kterou proslavila role čarodějky Nymfadory Tonksové, která na straně dobra bojuje s Lordem Voldemortem a jeho klakou.

Milovníci poněkud dospělejší fantastiky znají Natalii Tenu také jako tajemnou postavu jménem Osha ze seriálu Hra o trůny, jehož druhou řadu momentálně uvádí televize HBO. A v neposlední řadě je Tena proslulá rovněž jako zpěvačka kapely Molotov Jukebox, která ve svém živelném a neposedném projevu kombinuje ska, sambu, gypsy, dubstep a další styly.

Natalia Tena se narodila v roce 1984 v Londýně a na filmovém plátně debutovala v roce 2002 ve filmovém přepisu stejnojmenné knížky Nicka Hornbyho Jak na věc. Coby čarodějka Tonsková se poprvé představila v roce 2007 ve filmu Harry Potter a Fénixův řád.

Festival fantazie navštíví herečka Natalia Tena
Více informací na http://festivalfantazie.cz.

Náš portál Chrudimka.cz je mediálním partnerem této akce.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.