Pátek, 8.12.2023
HudbaKultura

Festival Svojšice se koná již tento víkend

Festival Svojšice bude již příští víkendDalší sedmnáctý ročník festivalu Svojšice bude již tento týden 16. června 2017, v letním areálu Svojšice u Pardubic. Na festivalu vystoupí třicet umělců na třech stage a někteří DJs se představí v Čechách poprvé. Festival také zveřejnil teaser k chystanému ročníku.

Festival Svojšice proběhne příští týden a letošní festivalový line-up je již kompletní. Do Čech se letos chystají takoví umělci, jakou jsou Mark Knight (UK), Umek (SLO) a Timmo (BG), Delta Heavy (UK), John B (UK), Hybrid Minds (UK) a LSB (UK). Pro ty, kteří preferují tvrdší techno, bude připravena i Hard Techno stage, kde zahrají O.B.I. (DE) a Tekkerkane (DE). Na festivalu také vystoupí špička z českých a slovenských DJs a producentů.

 

 

 

 

Poprvé v České republice se také uskuteční exkluzivní show londýnského hudebního vydavatelství Toolroom Records. Pod hlavičkou tohoto vydavatelství bude vytvořena pro Česko zcela unikátní show, která byla doposud prezentována na několika akcích po celém světě. Návštěvníci se jistě mají na co těšit.

svojsice.cz/2017 | facebook.com/svojsice

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.