Festival Votvírák láká na Chinaski a Rytmuse

votvirak2011Největší český multižánrový hudební Festival Votvírák  se uskuteční v termínu  17. – 19. června 2011  ve středočeských Milovicích na letišti Boží Dar již popáté!

K těmto kulatinám přijde popřát a tradičně skvělému publiku se představí celá plejáda českých a slovenských kapel a interpretů, celkově se na třech festivalových pódiích vystřídá na  400 vystupujících. Mezi hlavní lákadla budou rozhodně patřit vystoupení skupin Monkey Business, Chinaski, No Name, Desmod, Wohnout, Mig 21, UDG, ale také Janek Ledecký,  Miro Šmajda nebo Xindl X. Na rockové stage budou tvrdit muziku například skupiny Arakain, Harlej, Citron, Škwor, Doga nebo Visací zámek a Debill Heads.

A na tradičně skvěle obsazené hip hopové stage budou své fanoušky dlouho do noci  bavit třeba Rytmus, PSH, Prago Union, Pio squad, Moja Reč nebo DJ Wich.

Hudební program je na Festivalu Votvírák vždy pestrý, své oblíbené kapely si najde téměř  každý hudební fanoušek. V pátek se otevřou brány Festivalu již ve 13 hodin, v sobotu dokonce  ve 12,30 hod., program na podiích  pojede vždy nejméně do jedné hodiny ranní.  Na hlavní program navazuje v partystanu rádia Hey speciální festivalová rockotéka, kde bude zábava pokračovat až do ranního kuropění.

V letošním roce navázal Festival Votvírák spolupráci s nadací La Sophia, vedenou její zakladatelkou paní Yvettou Blanarovičovou, věnující se na různých úrovních charitativním aktivitám zaměřeným na pomoc dětem, které neměli v životě tolik štěstí, a jejichž výchozí pozice je ztížena. Jde o podporu a rozvoj hudebního nadání a vzdělání dětí sociálně vyloučených v České a Slovenské republice. Na podiích Festivalu se proto setkáte také s dětmi – vítězi soutěže Talent La Sophia.

Kromě bohatého hudebního programu přispěje ke spokojenosti návštěvníků Festivalu i různorodý doprovodný program. Lidé se budou moci pobavit např. v adrenalinovém campu nebo v herní zóně. Svou prezentaci spojenou s nabídkou další zábavy poskytují rovněž vybraní partneři Festivalu. Přímo u hlavního vstupu do areálu celé akce budou stejně jako v loňském roce nepřehlédnutelné pouťové atrakce.

Velkým lákadlem pro návštěvníky festivalu je každoročně možnost zakoupení vstupenek na další festivaly i jiné kulturní akce, a to s obrovskou slevou ve výši 80 %. Velké množství vstupenek bude připraveno také letos ve zvláštní prodejně v areálu Festivalu.

Hudební Festival Votvírák bude také letos soutěžit o titul Čistý festival, který v loňském roce již získal. Další informace o Festivalu budou uveřejňovány na http://www.votvirak.cz/.

Vstupenky na Festival Votvírák  můžete koupit  v předprodejní síti  společností Ticketstream a Ticketpro.

Vstupenky na Festival Votvírák 2011 v síti Ticketstream zakoupíte i u cestovních kanceláří ČEDOK, FIRO-tour a v knihkupectví KANZELSBERGER. A stejně jako u společnosti Ticketpro také on line.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.