Festival Votvírák uveřejňuje další program

VotvírakHudební festival Votvírák, který se pyšní přívlastkem největší v České republice, se uskuteční 11. – 13. června 2010 na letišti v Milovicích. Pro své fanoušky zveřejnil další hvězdy nabitého programu.

Svou účast kromě již ohlášených Olympic, Čechomor, No Name nebo Wohnout dále přislíbili například UDG, Věra Špinarová, Jiří Schmitzer, MIG 21, Anna K, H16, Indy & Wich, Iva Frühlingová a No Panic!, Legendy,Support Lesbiens, Aleš Brichta Band, Tublatanka, O5&Radeček, Pražský Výběr 2, Prago Union, Moja Reč. Rybičky 48, Mandrage, Totální nasazení, Lety Mimo, Emma, Plexis, Fate Magazine, Apple juice, BPM, WWW, Tomáš Klus, Xindl X, Prague ska conspiracy, IdeaFatte, Volant, Schodiště, Krucipüsk, Doga,Imodium, Crossband, Znouzectnost, Enter, Keks, Šatlava, Civilní Obrana, Eternal Fire, Two Wings, Mothers Angels, Koblížci, Ska Pollo a mnoho dalších. 

Další novinkou je zavedení vstupného na akci, v závislosti na době a způsobu zakoupení ve výši 100200 Kč.

Vstupenky na Festival Votvírák si můžete zakoupit exklusivně v distribuční síti společnosti Eventim v České republice i na Slovensku, a samozřejmě rovněž on line v podobě elektronické vstupenky TICKETDIRECT společnosti Eventim.

Ceny vstupenek:
– v předprodeji do 30.4.2010 – cena 100 Kč
– v předprodeji do 10.6.2010 – cena 150 Kč
– na místě cena 200 Kč

Vzhledem k zájmu ze strany návštěvníků festivalu byla do předprodeje dána rovněž omezená série VIP vstupenek v ceně 800 Kč. Vstupenka VIP zahrnuje samostatné odbavení a samostatný vstup do areálu v prostoru akreditace bez front volný přístup do VIP zóny s VIP barem a stanem s občerstvením, oddělené sociální a hygienické prostory, parkování na VIP parkovišti.

Děti do 130 cm výšky v doprovodu dospělé osoby mají vstup zdarma.

Držitelé ZTP a vozíčkáři i s normální vstupenkou mají zajištěn vstup přes VIP akreditaci.

Všechny dále uvedené ceny vstupenek jsou konečné, obsahují DPH i poplatky.

Seznam prodejních míst Eventim najdete zde:
http://www.eventim.cz/cgi-bin/tickets.html?affiliate=ECZ&doc=search/ticketAgency

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.