GRABOLO – divoká zábava pro všechny

GraboloSpolečnost STRAGOO GAMES vám přináší novou postřehovou hru GRABOLO, která si díky své atmosféře a jednoduchým pravidlům rychle našla fanoušky po celém světě. Pod hrou je podepsaná zkušená anglická autorka Maureen Hiron, která má za sebou destíky úspěšných her a miliónové prodeje.

Hra GRABOLO je prodávána v luxusní plechové krabičce. Karty jsou plastové a vodě odolné, takže není problém hrát hru i u vody, na párty nebo kdekoliv se vám zlíbí.

Jednoduchá postřehová hra v perfektním zpracování. Malá kulatá plechová krabička ukrývá plastové voděodolné karty, které se rozloží lícem na stůl, hráči se shromáždí okolo stolu a hra začíná. Hodi se dvěma šestistrannými kostkami, jedna obsahuje barvy, druha čísla a hod určí, jaká karta se má čapnout. Karty jsou totiž různých barev a čísel a kostky určí tu správnou kombinaci. První, kdo kartu přikryje dlaní, tak kartu získává. Pokud není karta na stole, taka je možné jmenovat hráče, který kartu vlastní a pokud je obvinění správné, musí kartu označený hráč odevzdat. Pokud je ale obvinění křivé, musí hráč, kterů někoho obvinil, odevzdat jednu ze svých karet zpět na stůl.

Takže pozor na ruce a do střehu!

Grabolo

Dokaž, že máš u stolu nejlepší oči a nejrychlejší ruce. Kostky určí kombinaci barvy a čísla a ty musíš rychle reagovat.

Dobře si zahrajete s kýmkoliv, s dětmi i dospělými. Hra přináší akci a trochu soutěže.

 

GraboloNázev: Grabolo
Autor: Maureen Hiron

Rok vydání: 2013
Výrobce: Stragoo Games

Herní doba: 10 – 20 minut
Počet hráčů: 3 – 5

Charakteristika: postřeh, kostky, paměť, párty hra

 

 

 

 

 

GRABOLO - divoká zábava pro všechny

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.